Prírodné antibiotikum

monika12486
16. feb 2018

Ahojte mamičky, prosím vás nemáte niekto skúsenosti s pánom, čo má na fb stránku prírodné antibiotikum, vyrába zázvorové, škoricové a kurkumové, prosím ak máte skusenosť dajte mi vedieť akú. Dakujem.

jeennyv
16. feb 2018

@monika12486 nemam skusenost, ale vsetko si dnes podla netu a receptov a dostupnych surovin, cesnak, zazvor vies sama urobit..

monika12486
autor
17. feb 2018

@jeennyv a mate odskusane, že pomože vas recept?

oli18
17. feb 2018

Väčšiu blbosť som nepočula. Chytrák nejaký si to dobre vymyslel, ale jednoduchých ľudí, čo mu naletia je dosť 🙂 Veď aj ľudoví liečitelia prosperujú.

monika12486
autor
17. feb 2018

@oli18 mas skusenost s nim konkretne?

andula09
17. feb 2018

Dáš si cesnak, zázvor a mrkvu a za pár dní musíš byť fit aj keby nechceš 😉 Keď je to prírodné tak si to vieš pekne aj doma spraviť a nemusíš zbytočne zato niekomu platiť...

monika12486
autor
17. feb 2018

@andula09 ale ja tu neriesim chripku, ale nieco silne na rezistentneho stafylokoka.

bnov
17. feb 2018

@monika12486 A si si istá, že je to to, čo ponúka? Zázvor a kurkuma Ťa stafylokoka nezbavia, viem to podľa seba.

monika12486
autor
17. feb 2018

@bnov je to zazvor, medovicovy med a alkohol. Vyrobeny sirup.

hankano
17. feb 2018

Prírodné liečivá sú fajn, ale netreba im pripisovať zázračné účinky. Tú škoricu, ďumbier a pod. by som si radšej dala v raw podobe a za určite lepšiu cenu, ako to čo ponúkajú prírodné lieky na "všetko". Hlavne nenaleť na homeopatiku a pod. blbosti :D

monika12486
autor
17. feb 2018

@hankano to nie je homeo. Ked clovek skusa uz rok kadeco, tak uz siaha po vsetkom.

bnov
17. feb 2018

Však, ak si rozhodnutá, tak nemáš čo riešiť. Je to na Tebe, ja by som do niečoho "dobré na všetko", čo sa predáva len tak neinvestovala a to zvlášť ak nevie m kto, z čoho a ako vyrába.

montemotherone
17. feb 2018

@monika12486 prírodné ATB sú cibuľa, cesnak... O ďumbieri som nepočula, skôr myslím že má protizápalové účinky. A recept. Jednoducho to treba konzumovať (variť s tým, piecť, variť čaje, jesť surové....) 🙂

sandral
17. feb 2018

Zo zázvoru dokáže alkohol extrahovať látky, ktoré pôsobia antibakteriálne, ale určite by som takéto niečo cez FB nekupovala. Pozri si na nete ako sa vyrába takáto tinktúra a sprav si ju doma, keď už, nekupuj mačku vo vreci. Antibakteriálne účinky má aj rakytník.
Príp. sa poraď v lekárni, .... .

audrye
17. feb 2018

@monika12486 zlaty stafylokok? v suvislosti s nim som pocula o kapucinke vacsej a o koloidnom striebre... ak ste neskusali, nastudujte si.

stanulienkat
17. feb 2018

S tou prirodou je to take otazne. Cesnak a cibula su prirodne ATB, niekedy jem veeela a prd mi pomoze.

monika12486
autor
17. feb 2018

@audrye kapucinku som brala, aj koloidne, preto skusam aj ine veci.

reuska1
17. feb 2018

@monika12486 ahoj. Ja som mala stafylokoka na koži (po sekcii ked mi dávali injekciu mi ho zavliekli do tela....mala som rozširujúci sa ranu na celom zadku ) a pomohol mi rakytnikovy olej......postihnuté miesto som potierala + som ho uzivala. Nemusela som ani ATB užívať nastastie. Tak vyskúšaj, snáď pomôže aj tebe.

jeennyv
17. feb 2018

@monika12486 po nete je milion ako nalozit cesnak, zazvor, cibulu, proste klasika musis skusit...inak suhlasim so vsetkym co vyssie baby napisali zaplatis x euracoc za to, co s prehladom sama urobis, ci myslis, ze niekto co cez fb riesi predaj ma na to speci laborku ci nieco..prd zaraba na hluposti a zufalstve ludi

monika12486
autor
18. feb 2018

@reuska1 rakytnikovy olej som pouzivala, ale vnutorne a iba chvilku a ktory prezne si mala prosim? Inak jedavam rakytnikove bobule z mrazaku.

monika12486
autor
18. feb 2018

@jeennyv mozno mas pravdu, len som si pisala s dvoma co im to pomohlo, tak mozno ma nejaky specialny recept.

reuska1
18. feb 2018

@monika12486 jooj, to už si nepamätám, je to už viac ako 4 roky. V lekárni nejaký kvalitnejší pýtaj

reuska1
18. feb 2018

@monika12486 jooj, to už si nepamätám, je to už viac ako 4 roky. V lekárni nejaký kvalitnejší pýtaj

diva199
21. feb 2018

Ja užívam tento holisticky peptidových drink a nedám na neho dopustiť dokonca mi pomohol vyliečiť herpes a zloženie je úžasne
https://wellu.eu/shop/products/101/10171,nutriv...