• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

7. októbra 2016 
@rebesita som veľmi spokojná. Ubytovanie je pekné, máme na izbe 2 postele, skrinu, komodu, stôl, 3 stoličky, 1 nočný stolček, poličku a pri dverách botnik a vešiak. Máme svoju vlastnú kúpeľňu s wc. Na prvom poschodí je herňa, tam sa chodia decka zahrať väčšinou po večeri. Na konci chodby je kuchynka s chladničkou a rychlovarnou konvicou. Personál je veľmi milý, strava ok. Ako to funguje - opýtaj sa konkretne, napisem. Ja som na predĺženej RD, takže voľno z prace som neriešila ale mamičky ty, čo som sa s nimi rozprávala, si väčšinou brali OČR. Niektoré si brali dovolenku a niektoré sa po týždni striedajú s tatkom alebo babkou. Jedna tu je teta s neterou. Nemusí byť jeden sprievodca na celý pobyt. Jediná nevýhoda, ktorú už asi budeš pociťovať keď prídeš v polke októbra je to, že jedáleň je v dome Lúč, takže v Smreku si poobliekas a poobuvas detičky, prejdes do Lúča (nie je to ďaleko, len kúsoček), tam si detičky zase povyzliekas a presunie do papuciek a môžete ísť do jedálne. Ľudia ubytovaní v Lúči to majú všetko pod jednou strechou ale zase nemajú taký komfort wc+sprchu majú spoločné na chodbe. V Lúči je prijímacie kancelária, lekári a sestry, všetky procedúry okrem bazéna, jedáleň, škôlka, škola, sauna a ubytovanie
2. okt 2016 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som zabudla, na izbe máme telku s niekoľkými základnými kanálmi ale my ju mic nepozeráme a nachystali nám sem 2 uteráky, 2 osušky, mydlo, 2 hrnčeky, 2 poháre, príbor a plastový podnos.
2. okt 2016 o 02:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annabelka jéj už sa aj teším....ďakujem za vučerpavajúce informácie
2. okt 2016 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annabelka ahoj, môžem sa ešte opýtať? Bolo Vam treba dajake vyšetrenie pred nástupom?
7. okt 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rebesita boli sme u detskeho lekara a ten nam dal potvrdenie, ze dieta je zdravé a schopne postupit kupelnu liecbu. Toto potvrdenie nema byt starsie ako 14 dni
7. okt 2016 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok