Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

petra122
28. sep 2017

@adulina zvládla som to v pohode.a predtým sme boli na 4.B.C.D a tento rok sme na 1.B.Je tu viac mamičiek čo chodia s 3 detmi. A personal je zvyknuty na povahy deti a aj keď mozu pomozu postrážia a tak.

petra122
28. sep 2017

@adulina a ja som mala kategóriu D to je nemocničné lozko.Velka izba 4 postele skriňa stôl stolicky.Kupelna a wc spolocne a herna s hrackami a je v nej aj tv a v kuchynke si môžeš umyt riad zohriat jedlo a aj kanvica a chladnička je a aj pribor poháre taniere.

petra122
1. okt 2017

@adulina pozerám že som pisala v ten den ale neposlalo.Zvladla som to v pohode.A boli sme na 1.B sestričky a a mamičky ktore tam boli tak pomahali keď som potrebovala.V jedálni to bolo horsie lebo maleho zaujmalo vsetko okolo a nechcel miestani sediet tak stravu som nahadzala do seba xiii A potom som si ju aj odhlasila.Neboj zvládneš choda tam mamičky aj s 3 detičkami 🙂

ivetka5
17. okt 2017

@misisami Ahoj, a aký máte presný dátum, či už ste tam? 😉

misisami
17. okt 2017

Zajtra 🙂

ivetka5
17. okt 2017

@misisami tak sa stretneme, my ideme bud.týždeň 😉 A v ktorom dome, Smrek?

misisami
17. okt 2017

@ivetka5 ano, smrek. Tak sa uvidime 🙂

ivetka5
17. okt 2017

@misisami a to som sa bála, že nikoho nebudeme poznať 🙂 Tešíme sa 😉

misisami
18. okt 2017

@ivetka5 Tak teda k jedlu: neviem aky si jedak. Ja jem dost a veru mne osobne dnes nestacilo. Bolo to aj preto, ze obed mi fakt nechutil, syn ho vypluval a veru som ho nenutila. Na olovrant dostali deti hrusku a cokoladovy keksik...Dospeli desiatu a olovrant nedostavaju. Vecera bola chutna, ale po tom vyhladovani od obeda mi veru nestacila. Videla som ze tu zeny maju v chladnicke syry, jogurty a tak. Uvidime ake budu dalsie dni, dam vediet, ci fakt treba stanglu salamy doniest 😀 Inak cez vikendy nie su ziadne procedury a spolocne vylety/aktivity su vraj tak raz za mesiac, o program deti sa starame sami.

misisami
18. okt 2017

@ivetka5 Este mi napadlo: jedla sa podavaju v rozpati 30 minut, tak urcite sa oplati priniest si obedarik, ak by maly prave nebol hladny.

ivetka5
18. okt 2017

@misisami jej, dakujeeem.za info, mliecne vyrobky isto nakupime 😂 hladni isto nebudeme 😉 Na obedarik beriem, uz som niekde vycitala, ze lepsie mat so sebou 😉 Chodite asi jest do inej casti, nie v Smreku.

chtoura_ba
18. okt 2017

@ivetka5 jedalen je v hl.budove Lúč. My sme sa vratili z pobytu 3.oktobra. inak kucharky raz upiekly klasicke buchty s lekvarom a raz sisky s dzemom a oboje bolo uzasne.mnam...ale tiez nie vzdy mi chutilo a bola som hladna alebo sme isli jest niekam inde s detmi.

ivetka5
18. okt 2017

@chtoura_ba dakujem za info, a inak.sa vam pacilo? My ideme prvy krat, tak neviem ako to tam je 😉 Navstevy ste mavali? Dalo sa aj prespat tam, ci treba ubytko.hladat inde? Dakujem 😊

chtoura_ba
18. okt 2017

@ivetka5 pacilo sa mi.ja som bola s dvoma detmi ubytovana v Sosne. Mali sme sice sukromie, vlastnu sprchu a wc ale tak dajako sme sa tam citili sami😊. Starsiemu 5 rocnemu sa pacilo v hl.budove kde sme po veceri ostavali a isiel sa s kamaratom hrat hore do herne alebo behal po izbach inych deti s rodicmi a hrali sa. Bolo tam proste veselsie. Ale zaroven je ta hl.budova infekcnejsia😁. Navstevy nemozu prespavat na izbach.prisla mi mama na vikend,pytala som sa ci moze u mna prespat a bolo mi to zamietnute. Hned ale vedla su penziony a villy kde si moze navsteva vybavit ubytko na prespanie.cez den sa kludne moze zdrzovat vo vasej izbe.

ivetka5
18. okt 2017

@chtoura_ba s tým som aj rátala, že nebudu mocť spať tam. Nevadí 🙂 No snáď to tam prežijeme 22 dní 😀 Idem len s jedným.

chtoura_ba
18. okt 2017

@ivetka5
Tiez bude nevyhoda ked byvas v Smreku ze sa furt budete musiet obliekat a vyzliekat a prezuvat ked pojdete jest do hl.budovy.a hlavne teraz ked uz je chladno.odporucam dvoje prezuviek jedny si nechas v hl.budove a druhe v smreku

misisami
20. okt 2017

@ivetka5 ahoj Ivetka, tak nakoniec to s jedlom nie je take zle, ale treba mat pre istotu nejaku vlastnu alternativu, ak by nieco nechutilo. Listky na vlacik, co stoji tu blizko sa tu kupit nedaju, tak bud si ich kup do zasoby v Lomnici alebo Smokovci, alebo ich vies kupovat cez sms. Nezabudnite si gumene slapky do sauny, my sme na to nemysleli veru.

chtoura_ba
20. okt 2017

@misisami oplati sa urcite mesacny listok stoji 16 eur

ivetka5
20. okt 2017

@chtoura_ba dakujem, ked tak budeme si nosit botky so sebou 😉

@misisami dakujem za infosky, slapky zabalim 😉 Procedury su doobeda alebo aj poobede? Tesime sa 😊

misisami
22. okt 2017

@ivetka5 Procedury su doobedu, kazdy den okrem jedneho mame uz o 8:30 vsetky za sebou a potom uz volno.

didikajka
10. nov 2017

Kocky co ste na Becku v Sosne... ktore izby su cislo 5 a 6? Je to bunka na druhom poschodi, ci? Dakujem za odpoved.

didikajka
10. nov 2017

A este sa opytam.. kto byval v Sosne na Acku uplne hore? Ktora izba je c 5 a 6? Su to tie velke oproti schodom?

didikajka
15. nov 2017

S kym sa stretneme vo februari?

ria73
15. nov 2017

Ahoj mi ideme v januári ako každý rok tesime sa

bambulka81
7. jan 2018

Kto nastupuje do Horneho Smokovca 10.1.2018 mame Sosnu ale samostatnou kupelnou? Este otazocka je tam aj pracka ci mam vazne nabalit veci na 3t+rezerva?vdakaaaa

annabelka
7. jan 2018

@bambulka81 majú tam pracovnu, môžeš si nechať oprať veci. Stojí to tuším 2€, deťom perú zadarmo.

bambulka81
7. jan 2018

@annabelka dakujem za info, myslela som si ze budeme mat aspon jednu pracku v tych LD. Neva uvidim kolko toho narvem do kufrov 😀

alenf
19. feb 2018

Ahojte baby,chcem sa opýtať či máte niekto fotku izby a infošky o izbe v SOSNE B6 ----pre 2 osoby,vraj je tam kupeľňa na izbe,ale je bez balkonu a viete mi povedať ešte či je z boku domu táto izba alebo smerom k hlavnej ceste?Je slnečná?Prosím ktoré ste tam momentálne a čítate toto dajte mi info,boli sme vlani v oktobri ale na A6 v SOSNE a tam bol aj balkon,aj teplucko od slnka a toto neviem vôbec ako vyzerá.Díky 🙂

kajoma
19. feb 2018

mna by zaujimalo, davaju v hor. smokovci na izbu nejake uteraky? dakujem

ivetka5
19. feb 2018

@kajoma ja som bola v smreku a davali, aj osusky 😉