Skúsenosti s detským liečebným domom v Smokovci?

kasami
10. mar 2008

Ahoj maminky,
chcela by som sa opytat, ci mate niektora skusenosti s detskym liecebnym domom v Smokovci
Mala by som tam ist so svojim 3,5 rocnym synom na 3 tyzdne, tak ma zaujima vsetko vseticko co viete
Dakujem 🙂

alenf
22. mar 2018

@trudy1717 v sosne to vychadza do jula na 460€ pre doprovod tusim a este za dieta sa doplaca kupelny poplatok okolo 37€.

trudy1717
22. mar 2018

@zvalka len sa v tomto ubytovaní neviem vyznať čo je čo a kde je najlepšie podľa vás?

trudy1717
22. mar 2018

@alenf dakujem. A cez jún august?

alenf
22. mar 2018

@trudy1717 my sme boli v sosne,vyhovovalo.Len je nevyhoda v tom,že treba chodiť do hlavnej budovy niekedy aj 5-6 krat za den a to sa stale tam pri dverach vyzliekat a prezuvat,hlavne ked je vonku dazdivo ci ako teraz ze este sneh.
Idete do kupelov?

alenf
22. mar 2018

@trudy1717 do juna je este tato cena a cez prazdniny tusim zvysuju az do konca sept a potom je zase nižsia cena,treba tam zavolat a povedia presne podla toho kde chcetebyt.V hlavnej budove to vychadza tusim v hociktorom obdobi lacnejsie ako v Smreku ci Sosne

trudy1717
22. mar 2018

@alenf áno , ideme zajtra vypisovať žiadosť tak preto sa pýtam že čo a ako.

zvalka
22. mar 2018

@trudy1717 sosna su vacsinou 2izby a maju spolocnu kupelnu, ale su tam aj solo izby s kupelnou. smrek ma kazda izba svoju kupelnu, na chodbe kuchynka. podla cennika si vyratas. podla toho, na kolko dni idete. 28 dni v Smreku v septembri - dieta plati 28 krat 1,70 = 47,60 + sprievod - ak poistovna schvali sprievodcu - tak 28 dni * 21 eur = 588 eur - spolu: 635,60 eur.

trudy1717
23. mar 2018

@zvalka dakujem 😘

alenf
12. apr 2018

Ahojte,je tu mamina ktorá je aktuálne na pobyte v kúpeľoch?zaujima ma ako je to tam s počasím,či je ešte sneh,či sa už otepľuje alebo stále chladno.ideme za asi týždeň a dačo a rozmýšľam či mám brať aj teplé veci alebo už len prechodné.kuria ešte v noci?.lebo tu dole je už teplo,ale pochybujem,že pod horami je to cez deň na krátky rukáv.budem vďačná za každú odpoveď😉ďakujem☺️

lucy56
14. apr 2018

@alenf my sme prisli pred tyzdnom a sneh bol este na svahoch na strbskom a na chodnikoch horskych priamo v smokovciach ale krasne svietilo slniecko az na ten studeny vietor bolo ok ale urcite nie na kratke rukavy.ja ked balim tak vsetko aj zimne teda oteplovacky aj jarnu vestu lebo tatry su zname tym ze sa to meni kazdu chvilu

alenf
14. apr 2018

@lucy56 ahoj,ďakujem,za info,veď práve že sú nevyspytateľné čo sa týka počasia.a kurili ešte na izbe?

lucy56
14. apr 2018

Zvyknu kurit aj v tomto case ale moj uz chodi do horneho smokovca a sam my sme ho boli zobrat a travili sme tam velku noc

bibuschka
22. júl 2018

Ahojte je tu niekto komu ide v auguste na liecenie dieta same?

nellita
22. júl 2018

@bibuschka ahoj my ideme teda ja,s dcerkou spolu od 23.8 na 3 tyzdne

bibuschka
22. júl 2018

@nellita dcera ide 13.8. prvy krat sama :(

nellita
22. júl 2018

@bibuschka moja ma 4 roky samu by som ju nepustila,tak sa stretneme s tvojom dcerkou aspon na tyzden,na kolko ide na 3 týždne?

bibuschka
22. júl 2018

@nellita do konca augusta tam bude. Ona uz ma 10, podla nej uz je velka na sprievodcu.

didka75
6. aug 2018

Ahojte, neviem, ci je to tu este aktivne - skusim dotaz. Mali by sme ist v septembri s detmi 13 a 5 r. do kupelov - dali nam izbu v SMREKu cislo C8, asi podkrovna a vraj je tam len jedno stresne okno, co sa mi zda malo na celu izbu. Nemate niektora skusenost s takouto izbou, bude tam dost svetla? Alebo pripadne iny problem suvisiaci s takymto oknom 🙂 Dakujem.

kajoma
6. aug 2018

@didka75 myslim ze svetla dost ale ja osobne (som krpata 155), by som nedociahla na tu rucku-ovladanie k oknu

didka75
7. aug 2018

@kajoma fiha. neupozornili ma. No uz som to potvrdila. Mam 168 cm;)

kajoma
7. aug 2018

@didka75 to urcite dociahnes 🙂

trudy1717
12. aug 2018

Ahojte mamičky. V utorok máme nástup ...čo všetko si máme zbaliť?

zvalka
13. aug 2018

@trudy1717 ahoj, tak chod podla zoznamu, ale moje odporucania: ak nechces hore-dole nosit prezuvky, tak dvoje papucky, slapky do hlavnej budovy do jedalne, procedury. a neviem ake je tvoje dietatko jedak, tak sa oplatia dozicky na jedlo. ked nebude chciet jest, tak zbalit do chladnicky si dat a neskor moze spapat.

trudy1717
13. aug 2018

@zvalka ďakujem. Potrebujem aj nejaký riad či príbor? Uterák či dávajú uterák na izbu? Prezuvky aj pre seba?

zvalka
13. aug 2018

@trudy1717 prezuvky aj sebe, asi, aby si mala na izbe, a nemusela nosit, ale nie je nutne. alebo tie navleky so sebou.
uteraky osusky su tam
riady myslim su tam, hrnceky, taniere. ja som si myslim brala pre istotu, nie som si ista priborom.

trudy1717
13. aug 2018

@zvalka ďakujem krásne 😘

trudy1717
13. aug 2018

@zvalka prosím ťa. Vybavovala si pre deti aj nejaký lístok preukazku na vlak na cestovanie?

bambulka81
13. aug 2018

@trudy1717 riady su tam po dva kusy, 2hrnceky, 2pohare a 2 taniere. Podla toho aku mas izbu ale ja aom brala v zime malu rychlovarnu konvicu, v lete ti to nebude potrebne...kazdy tyzden raz maju deti na ranajky cerealne gulicky ak mate bezl.dietu treba si zobrat mlieko, oni v zime nemali...prezuvky treba len na pohyb z budove kde maju deti procedury.ja aom nechavala v hlavbej budove pri vesiakoch nenosila som ich hore dole. Uteraky 2ks velke 2ks male daju a tyzdenne raz menia.postelne pradlo menia v 10dnovom intervale.

zvalka
13. aug 2018

@trudy1717 ano moji maju preukazy na zeleznice zadarmo

zvalka
13. aug 2018

@trudy1717 ano raz tyzdenne myslim menia osusku,uterak.postelne cca 10-14dni. Upratuju stale.kanvica na chodbe.ale neviem,kde budes ubytovana