Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

reiva
29. dec 2015

My používame aloe od Forever, u mojich detičiek podporilo imunitu. Sme veľmi spokojní.

mejky77
7. mar 2016

ale pozor LR si aloe nepestuje iba ho skupuje a to veľký rozDiel

lubkacibulka
8. mar 2016

Jednoznacne z justu.Nicomu inemu neverim.

mejky77
8. mar 2016

@lubkacibulka ja už hej -poučila som sa. Tam kde sa nepestuje a hneď aj nevyrába nemá takú efektivitu na bunky....má uplne iný technologický proces výroby a ten ničí živé enzýmy aloe to zas nech my nikto nerozpráva ...študovala som nie nadarmo

pbke
14. mar 2016

@mejky77 Kde ste nabrala, že LR si nepestuje aloe, ale ju skupuje??

pbke
21. mar 2016

@mejky77
@lubkacibulka
Milé dámy, azda chcete tvrdiť, že tá predražená ŠŤAVA od Just-u je super??
Máte zrejme veľmi málo informácií o ale vera..

lubkacibulka
21. mar 2016

@pbke Tak mi to skuste vysvetlit,ked si myslite,ze mam malo informacii. Rada si necham poradit.

marianna49
22. mar 2016

Každý produkt je dobrý a kvalitný či už z justu alebo LR, je mnoho ďalších spoločností ktoré ponúkaju aloe vera je už len rozhodnutie či chce človek americké, nemecké, anglické a koľko peňazí je ochotný dať..

erika3005
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
prirodka
24. jún 2016

Forever vlastní 95% celosvetovej produkcie aloe vera.S ostatnými 5%ntami sa podieľajú iné firmy, ktoré majú vo svojom portfóliu či ponuke aloe vera.Jednoznačne je toto aloe vera bezkonkurenčné, stačí, keď otvoríte bandasku a napijete sa.Mala som možnost porovnať,kým som nepoznala Forever.Vačšinou keď kozmetické firmy,alebo firmy, ktoré ponúkali koreniny zistili alebo počuli o skúsenostiach, ako aloe pomáha, tak odrazu majú vo svojej ponuke aj aloe vera. Každý chváli svoje,ale pečate ako "košer" a halal" nemajú iné firmy, tie hovoria o čistom prírodnom produkte, bez chemických konzervantov....atď.To len tak orientačne, nedalo mi to nenapísať, lebo výrobky firmy poznám 11rokov,veľmi pomohli v mojej rodine, mne z chronických problémov,veľa mojich známych si pomohlo a samy si už nakupujú skoro všetko-/je tam cca 200produktov/,ja im robím len poradensvo,prípadne odporučím odborníka.lekára.Ak potrebujete radu, pomoc,napíšte do internej správy. 🙂

markovahelena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisuska777
14. júl 2016

Dobrý den mam skúsenosti z detskymi vitamínmy z aloe sú skvele a výborne na imunitu detičiek 🙂

lindt
26. júl 2016

Baby,kt. Tu je z Ba a objednava z Foreveru?potrebujem 4ks tych lipstickov.dakujem

taesprit
10. aug 2016

to pbke: zrejme poznáte AV od Just aj LR. viete vysvetliť rozdiel v zložení? respektíve, prečo práve to od just je tak zlé, ako píšete a od LR tak dobré .....ďakujem

cajova_lienka
10. aug 2016

Aj my jednoznacen použivame aloe a vyrobky vylučne od Forever - kvalita a cistota su zarucene. a vysledky na mne a mojich detoch boli bezkonkurencne. U Lukaska sme sa zbavili refluxu, podporili imunitu a zaroven sa zbavili ORL ochorenia (poruchy sluchu) a vyrazne sa nam zlepsili vysledky aj na endokrinologii. Ja na aloe a doplnky vyzivy od Forever nedam dopustit. 😀

taesprit
10. aug 2016

to prirodka: čo znamená: ...... vlastní 95 % celosvetovej produkcie .....ďakujem

cajova_lienka
10. aug 2016

@taesprit vlastni a obhospodaruje plantaze na ktorých sa aloe pestuje. hnoja ich kozicky a ovecky a aloe sa zbiera a obraba rucne. 😀

mayama
10. aug 2016

Odporúčame na bolacky modriny odreniny spaleniny
Ja ju pijem je super

taesprit
10. aug 2016

to cajova lienka Dakujem za odpoved. Tomu rozumiem, co pisete. Ale nerozumiem vete, resp. presne tomu spojeniu a percentuálnemu vyjadreniu . 95 % celosvetovej produkcie....

taesprit
10. aug 2016

to pbke: Koľko prosim, stoji flasa od vas?

cajova_lienka
10. aug 2016

@taesprit 95% plantazi na svete patri firme forever - takze 95% celosvetovej produkcie je vo vlastnictve tejto firmy 🙂

cajova_lienka
10. aug 2016

@taesprit napisem Vam do IP

lubkacibulka
10. aug 2016

@taesprit aloe vera z justu sa od LR odlišuje v dvoch kľúčových kritériách...Prvá vec je,zber aloe,ako aj celý čistiaci proces je predovšetkým ručná práca,pretoze strojové čistenie nie je šetrné.Taktiez je v druhom rade podstatné sledovanie dráždivej látky aloinu.Nasa aloe má túto sledovanu látku len 0,001ppm. Toto je veľmi dôležité sledovať,neviem,ci LR to sleduje.Vivi aloe vera od Nahrin je držiteľom certifikátu IASC (Medzinárodná vedecká rada pre aloe). Netvrdím,ze LR má nekvalitnú aloe,ale tieto fakty vyššie spomínané mi tam absentujú,takze u mňaje voľba jasná. Mam zákazníkov,ktori vyskúšali obe a už chcú len našu aloe vera...

cajova_lienka
10. aug 2016

@lubkacibulka aj ja mam tu skusenost - kvalita sa pozna 🙂

taesprit
10. aug 2016

ďakujem všetkým za info. absolútne neodsudzujem žiadny produkt, samozrejme, dám aj na rady.
zatiaľ som len počula, že just má vysokú úroveň , čo sa týka kvality

lubkacibulka
10. aug 2016

@taesprit ono odporúča sa nasadiť jednu fľašu na jar a jednu na jesen,takze ak mám fakt záujem o nejaké výsledky tak musím ísť po kvalite a meratelnych výsledkoch.Uz robím s justom nejaky piatok,a nikdy mi žiaden zákazník nehovoril,zeby po našej justackej vera mal trebárs bolesti hlavy...čo sa pri iných značkách naša aloe vera je obohatená o vyrážky z granátového jablká a hrozna,co sú 2 silné antioxidanty...Plus ďalších 150 imunoaktivnych látok.... Ja dávam aj trojročnej dcerke... viac než rok a pol nebola chora a to ma poruchu imunity...Takže za mňa jednoznačne svajciarska kvalita Just🙂

cajova_lienka
10. aug 2016

@lubkacibulka just nema zle vyrobky len ceny su dost vysoke co som sa zatila stretla 🙂

lubkacibulka
10. aug 2016

@cajova_lienka tak svajciari kvalitu chcú a dokážu ju aj zaplatiť,to len my sme v iných dimenziách...

squishy
10. aug 2016

aloe bez skodliveho aloinu, dokonca s vytazkami s harmanceku ma aj herbalife 🙂 ja aj moja rodina, aj 3,5 rocny syn, uzivame toto aloe a synovi to velmi pomohlo pri problemoch s bruskom.

taesprit
10. aug 2016

ceny sú vždy nejaké. a ľudia míňajú na všeličo. ale čo just Aloe kvalitou, bez ohľadu na ceny? okrem toho just je vraj na trhu vyše 60 rokov. tak asi až taký zlý nebude....či predsa?
lebo zatiaľ som všetky diskusie pochopila tak, že LR a Forev majú NAJ ALOE kvalitou, ale nakoniec to tu vychádza, že áno, ale len preto, že sú lacnejší......lebo až taká istota, ako to vyrábajú, tu neodznela.....ale možno sa mýlim.....