Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti?

ibinecka
20. feb 2009

mamičky máte niektorá skúsenosti s používaním prípravkov z Aloe Vera detičkám? 🙂

prirodka
10. nov 2016

Veru tak, nie je to Aloe vera gel...,ten je z dužiny listu.

taesprit
12. nov 2016

Skúsenosti s používaním produktov Aloe Vera pre deti? ...........
Toto tu neplatí. Debaty a diskusie tu smerujú k jednosmernej propagácii jednej firmy a jej produktov a žiaľ , osočovaniu iných.....

lubkacibulka
12. nov 2016

@taesprit Moja dcéra prekonala ako 22 mesačná mononukleozu,imunitny system úplne rozkopany,nasadila som od tých dvoch rokov aloe vera stavu z justu a nič lepšie som nemohla urobiť krásne sa imunitný systém naštartoval znovu..takže toľko moja skúsenosť.

taesprit
12. nov 2016

lubkacibulka: áno, súhlasím, nech sa tu píšu skúsenosti s ALOE pre deti . A nie dokazovanie, vyvracanie, dokonca prekrúcanie, či ALOE tej či onej firmy má lepší produkt, lebo to bolo vypestované na takej farme a to má takú dužinu a také listy a ten druhý nemá.......nehovorím, že si ľudia nemajú podať informácie, ale písať tu klamstvá je už o etike .....

abdnikka
6. dec 2016

Co sa tyka aôoe produktov ta Forever living produkty su u mna cislo 1. Ja sa bez nich nezaibidem a zopar ludi v mojej rodine sa zbavili aj vacsich zdravotnych problemov. Kudne napisa ak potebujes nieco vediet 🙂

pjana
27. júl 2017

Moja 6 rocna dcerka ma problem s vypadavanim vlasov. Nasadila som jej aloe vera gel od Foreveru 1PL 2-3 krat denne. Brala ho asi 3 tyzdne, potom sme boli odcestovani, tak som ho vysadila. Teraz som ho nasadila opat. Avsak problemy s vypadavanim nadalej pokracuju. Myslela som, ze ten gel vycisti organizmus od skodlivin a vlasy sa upravia. Ake mate vy skusenosti?

aber
27. júl 2017

@pjana to.je na dlho,keďže si vysadila čo je škoda,tak sa predlzila doba posobenia ideš od začiatku,áno detoxikuje,je tam ináč aj šampon ,ktorý spevnuje vlasy,ináč jej chýbajú aj.vitamíny keď tak padajú

prirodka
8. aug 2017

@pjana dôležtý je príjem minerálnych látok do organizmu v p odobe stravy a doplnku výživy a vlasovú pokožku striekať s Firstom a premasírovať.Bude to trvať, ale určite pomôže,ak budete trpezlivé.😉

manky82
9. aug 2017

kolko a ako dlho mam davat malemu 3 rocnemu aloe peach od FL na posilnenie imunity pred skolkou? A co este odporucate? Co hovorite na kidsky? Dakujem.

stormie
23. sep 2017

@manky82 zistila si nieco? Zvazujem nasadit aloe vera pd LR ako prevenciu na zimu len neviem davkovanie pre dieta

adka.baby
23. sep 2017

@manky82 ahoj.My uzivame gel pol deci kazde rano nalacno a kidsky su velmi chutne dcera ich zboznuje.Plus na imunitu imublend.👍

nuska
24. sep 2017

@stormie Odporúča sa 1ml na 1kg dieťaťa, rozdeliť na 3-krát. Takže keď má dieťa 10kg tak mu dáš cca 3-krát denne po 3ml. Ja v pohode dávam ale 10ml na 1-krát 🙂

stormie
24. sep 2017

@adka.baby
@nuska dakujem za info aj ked odlisne. Ide mi o to ze ked kupim 1l flasu kolko mi vydrzi, podla ich davkovania (3x30ml) to mam na 11 dni tak mi treba 3 flase ma mesiac ??? No a pri tej cene .... ak je ro tak radsej skusim nieco ine

adka.baby
25. sep 2017

@stormie ved prave na 11 dni to je dost drahe.Flasa ti ma vydrzat tak cca mesiac.Doporucujem ti tak ako som pisala pol dcl rano nalacno.Ak by si zabudla alebo nestihas kludne mozes aj inokedy nic sa nestane.Plus kidsky ak teda chces.Su lahko rozpustne v ustach a zdrave.Kludne napis ak sa chces nieco opytat.👍

nuska
25. sep 2017

@stormie to je odporúčané dávkovanie, ale pravdaže môžeš aj menej. Ja dávam deťom ten jeden štamprlík denne. Sebe 1 až dva ako ma napadne. A super na imunitu je Colostrum alebo aj Vitaaktiv. Colostrum je drahšie, aj keď je ešte akcia teraz do konca mesiaca, ale vitaaktiv ma aj super cenu si myslím a je to mesačné balenie. Je to čisto z ovocia a zeleniny a je tam aj vitamín D, čo je teraz v zime super. Nie sú to tabletky ale taký sirupček, dá sa z toho aj džús spraviť, takže môžu aj menšie deti. A všetko kvalitné je dnes drahšie, to je už asi tak. Keďže kupujem väčšie množstva aj toho aloe , tak dávam trochu lacnejšie, teraz je aloe medové v akcii plus, takže napíš ak chceš do správy.

stormie
25. sep 2017

@nuska tak neviem ci menej bude mat taky ucinok ako ma mat? Na colostrum vseobecne mam svoj (negativny) nazor takze to urcite nie a vitaaktiv ma nejako neoslovil - denne pijeme smoothy a vitamin D doplnam tak v tom nevidim vyznam. Hladam nieco na prevenciu, posilnenie imunity v zimnom obdobi, dcera nebyva chora tak skor len tak pre istotu, ale zase za mesiac 3 flase aloe kupovat nechcem. Minuly rok som mala jedny nemenovane kvapky, davkovanie bolo 3 tyzdne a tyzden prestavka a vzdy v tej prestavke ju chytili sople, preto hladam nieco co sa da uzivat bez nutnej prestavky

nuska
25. sep 2017

@stormie ale keď dávaš dieťaťu tak je menšie dávkovanie. 3x30ml je pre dospelého. A ako píšem, bohužiaľ kvalita niečo stojí.

stormie
25. sep 2017

@nuska ano je mi jasne ze dospely vs dieta je ine davkovanie len vyrobca to nikde neuvadza ze kolko to je, tak nechcem kupit nieco sice kvalitne a davkovanie si 'vymysliet' a ucinok bude nula. Aj tu na mk co citam tak mamicky davaju rozne

nuska
25. sep 2017

@stormie môžem ti dať číslo na lekára, ktorý s nami spolupracuje a ten ti to dá presne, ak chceš

momika398
27. sep 2017

@valuskova dobry vecer mala by som zaujem ,viete mi ten vyrobok poslat

aber
28. sep 2017

Ahojte,dva dni pred sekciou,že brutal nádcha,ktorá po striekani sfirst na 3deň úplne prešla,bolesti hrdla po vystriekani 1deň,teším sa,lebo ešte počas sekcie som soplila a deň po už nič❤❤❤❤❤

alexandra1905
11. okt 2017

Ja takisto pouzivam produkty od forever a neviem si ich vynachvalit 🙂 kazdy clovek ma skusenost s inou znackou a je s niecim inym spokojny.Ja by som Forever nevymenila za nic ine.Ak by mal niekto zaujem o nejake produkty v klude mi napiste 😘

cajova_lienka
12. okt 2017

@aber first je maly zazrak 🙂 aj pre deticky nedam dopustit 🙂

aber
12. okt 2017

@cajova_lienka malá to od seba si pýta,striekam do pusy a hovorí mňam mňam

prirodka
12. okt 2017

Super, dievčatá,teším sa, že máte s Foreverom takéto dobré skúsenosti.My doma už 16rokov používame produkty a všetky sme vyskúšali.Spokojnosť maximálna.Nestačí ale len kúpiť a vyskúšať, potrebujete skúseného sponzora, ktorý vie poradiť tak, aby bool vidieť aj účinok,hlavne ak sa rieši zdravotný problém.Tak veru!😉

alexandra1905
12. okt 2017

Ja mam skvelu a skusenu sponzorku 🙂 a idem v jej slapajach 😉 a aj skusenosti s produktami mam a viem poradit 😉

ludka140281
12. okt 2017

ja s tým aj robim,od firmy lr a vyskušane mám,colostrum,umývaciu emulziu a aj viacere,ale tieto su pre mna top produkty

cajova_lienka
12. okt 2017

@aber mne sa Kika naucila splhat po vani hore na policku a ma samoobsluhu 🙂

prirodka
12. okt 2017

Detičky to vedia oceniť,sú neovplyvniteľné, čo vyskúšajú a pomáha im, za tým si čiahnu......mám to doma....Foreverácke produkty nemajú konkurenciu, sú jedny z top-produktov.Nejeden rok už radím ľuďom a je niekedy až neskutočné, ako zaberajú...fantastika!Ale neverte,kto nepoznáte, vyskúšajte......vlastná skúsenosť je tou najlepšou reklamou tak pre vás,ako aj pre Forever.

marianna288
21. okt 2017

Ahojte, akým spôsobom sa viem dopracovať pri vyrobkoch Forever k väčšej zlave ako 15% ?