Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
ludka140281
16. máj 2018 Čítané 71x

Milé mamičky, oteckovia a budúce mamičky, práve na vás je výber prvej kozmetiky pre váš pokladík. Som rada,že som bola vybraná k testovaniu detskej kozmetiky BABY DOVE-SENSITIVE MOISTURE.

Je určená detičkám s citlivou pokožkou, je bez vône, hypoalergénna a určená už detičkám od narodenia. Práve takú princezničku mám aj ja. Keď sme sa s touto kozmetikou zoznámili, mala moja Zoe iba jeden mesiac. Po narodení mala suchú, šupinatú pokožku tváre a nožičiek. Skúsili sme Dove a skutočne sa stav zlepšil a pokožka sa velmi rýchlo zotavila.

Vlhčené obrúsky

V balíčku ich je 50 kusov, sú bez alkoholu.Používali sme ich pri každom prebaľovaní. Na dotyk je ako bavlnen kúsok látky, veľmi príjjemný, dobre vlhký a dostatočne jemný, nie malý, taký akurát. Použili sme ho aj na tváričku, pod krkom, ked sa dcérka spotila, alebo pogrckala. Splnil naše očakávania, nepení... U nás sú obľúbené. 

Umývací gél na telo a vlásky

Kúpeme sa denne. Oceňujem obal, veľkostne akurát do ruky a pumpičkou ľahko dávkujete gél na dlaň, alebo žinku.Krémová konzistencia vytvára pri použití bohatú penu. Detské očká bez slzičiek pri kúpaní je túžbou mnohých rodičov. Vyskúšajte tento gélik a je po starostiach. 

Telové mlieko 

Patrí medzi naše TOP produkty. Veľmi ľahko sa roztiera a tak si masírovanie dcérky krásne užívame obe. Ona miluje dotyky, masáže a natieranie. Mne by sa ľahšie dávkovalo, ak by bolo v obale s pumpou - dávkovačom. Pokožka ostala jemná a hydratovaná. Spomýnané šupinky dcérke zmyzli na štvrtý deň. Aj moje ruky ostali hodvábne jemné. Takže účinok pre obe. :slight_smile:

TOP produktom pre nás sa stal:

Krém proti zapareninám 

Je vodnatý a výborne sa roztiera. Stačí máličko a nemusíte ani tlačiť na pokožku. Z prsta ho ohstránite veľmi ľahko.

Šampón 

Dostatok peny čo deti milujú, jemný a šetrný, neštípe očká. Vyskúšali ho aj staršie sestričky. Dokonca pomohol na svrbiacu pokožku. Vlásky krásne voňali. 

Umývací gél na telo a vlásky

Výborný obal s pumpou, takže mám voľné ruky pre dcérku. Krásne pení, ľahko a šetrne čistí, jemne sa roztiera. Dieťatko po kúpeli krásne vonia.

Krémová tableta - tuhé mydlo

Ja také nepoužívam, ale nadchlo ma svojou vôňou. Ľahko sa uvoľňuje. Telíčko ostáva ako natreté krémikom, nežné, hydratované a voňavé. Obľúbila si ho moja celá 5 členná rodina. 

Som veľmi vďačná Koníku, že nám umožnil testovať túto skvelú značku. Aj vám odporúčame vyskúšať a určite si ich zamilujete ako my.

mamka a Zoenka      

#test_babydove #recenzia                                                                                      

Čítaj celý článok
ludka140281
14. jan 2011
Naše kočíky 19 fotiek
ludka140281
30. nov 2010
Ako rastieme 131 fotiek
ludka140281
12. júl 2010
Moje srdiecka 89 fotiek
ludka140281
6. jan 2010
Carujeme 27 fotiek
ludka140281
21. okt 2009
Moja rodina 92 fotiek