Zázvorovo medovo citrónový zázrak na imunitu

zuzka1620
28. sep 2019

Ahojte, uz ste urcite poculi o zazvorovo citron.medovej mase, ktora sa drzi v chladnicke a uziva sa denne 1-2 lyzicky. Moja otazka...myslite, ze je to vhodne na uzivanie aj u 5 roc.chlapca??

mogaa
28. sep 2019

určite ano ja to poznám ako cesnakovo-medový zázvor- minulý rok som ot robila bolo to super....išiel tam cesnek, citr=ony, med a ja som pridala aj zázvor - rozmixovalo sa to a dalo do chlaničky...len tým že to bolo v chladničke som to dávala do trochy teplej vody.....robila osm to už viac krát - volakedy to bolo cesnekov ale väčšinou tam ani cesnek nebol cítiť(záleží od velkosti cesneku, aj citrónov-vždy to má inú chuť

julianadrx
28. sep 2019

Ja sa na to tiež chystám, že to pripravím, no asi by som to deťom pridávala do čajíka ako ochucovadlo za lyžičku, nemyslím si, že by mi to deti prehltli len tak :-/, v podstate med, citrón, cesnak môžu aj deti, so zázvorom nieje každý kamarát ale škodiť by nemal... treba skúsiť postupne detičkám

zuzka1620
autor
28. sep 2019

@mogaa dakujem aj za recept😉

zuzka1620
autor
28. sep 2019

@julianadrx dakujem, ved tiez asi do caju by som mu to dala...mala ma len 5 mesiacov to vobec nie...ale syn ma 5 rokov, tak hadam trosku bude spolupracovat😊😉

mogaa
28. sep 2019

@zuzka1620 ale nie do vrelého čaju🙂ak je to pre deti kludne daj menej cesneku - ono vždy to má inú chuť, lebo každý cesnek je iný aj chuťovo(jeden je výrazný, iný ani necítiť)a aj veľkosťou - tak ak budú väčšie strúčiky daj miesto 30 len 25😉ono malo by sa to dávať ráno na lačno alebo večer pred spaním na prázdny žalúdok😉😉 ja by som to dala skôr len do čistej teplej vody(kedže to bude v chladničke) alebo na lyžičku a hneď prehltnúť a zapiť😉inak ja som zázvoru dávala zaozaj len na dochutenie cca 2cm postrúhala do tej zmesy

zuzka1620
autor
28. sep 2019

@mogaa do tohto receptu som dala tak ako pisu, spravila som pol davky a zatial chutilo aj bez vody...maly este neskusal😊dakujem😊

nikpa
28. sep 2019

@zuzka1620 robievame vždy počas jesene a zimy či už samotné alebo do čaju. Podľa mňa skús dať malému ochutnať na špičku lyžice a uvidíš 😀 predsa je to dosť silná chut nech sa s tým nezačne drhnut.

majkasmih89
9. okt 2019

@zuzka1620 Ahoj ak ti môžem poradiť tiež spolupracujem s firmou, ktorá sa zaoberá bio produktami s aloe vera plus a produktami, ktoré sa užívajú na pitie a papajú sa takže pre chlapčeka, ktorý má 5 viem odporúčiť aloe vera gél so zázvorom, ktorý máme ako jediný v Európe je na imunitu...prikladám aj fotky s popisom. s prianím pekného dňa Maja