7 dňová pauza počas užívania antikoncepcie a nevybratý tampón

beznazvu
23. jan 2017

Ahojte,mohli by ste mi poradiť asi pred mesiacom som mala styk a bolo to počas 7 dňovej pauzy lenže zabudla som si vybrať tampón... Dal tú do mňa môže sa stať že budem v tom??? Prosím poraďte mi

stary_ujco
23. jan 2017

Ano, budeš tehotná a malý sa bude volať Tampax a bude blondavy...

sibalka21
23. jan 2017

No napriek tomu, ze je to nechutne ( ako si mozes zabudnut vybrat tampon, ked ides sexovat?! ) tak urcite nie, si myslis, ze ten tampon ti urobil dieru do maternice a pustil tam spermie?? :D

jankalukasova
23. jan 2017

tampón ako prostriedok, ktorý prekoná hormonálnu antikoncepciu a spôsobí tehotenstvo? Teda... neviem na čom fičíš, ale je to kvalitné.

anettina
23. jan 2017

Teda co ja tu všetko nenájdem aké témy 😀 to nevymyslis... To je život... Neviem si predstaviť toho chlapa.. 😀 sak to tlačiť muselo aj teba a aj jeho!! Alebo si skôr myslím že tampón tam bol úmyselne??!!! No už len čakať co ste sexom "vytesnili" a co nie...

beznazvu
autor
23. jan 2017

@sibalka21
Nepýtala som či je to chutné alebo nechutne!!!

sibalka21
23. jan 2017

@beznazvu No ale je to nechutne!!! A opytala si sa peknu sprostost, tak sa necuduj!!!

vroni
23. jan 2017

no, ako nechcem vam tu kazit zabavu, ale su aj speci tampony na intimny styk pocas menstruacie (mavaju ich aj v DM). Je na nich velkymi pismenami varovanie, ze neposobia ako antikoncepcia a je mozne s nimi otehotniet. A pri zabudnuti vyhladat lekara. Je mi sice prakticky zahadou, ako mozem zabudnut, ze mam tampon, ale evidentne to nie je nijaka zvlastnost.....

jankalukasova
23. jan 2017

@vroni lenže tu nejde o to či existujú tampóny, ktoré sa môžu požívať aj pri sexe... ide o to, že keď raz beriem HAK (ako mám) a tak je riziko otehotnenia minimálne a zabudnutý tampón, nech je akokoľvek absurdný, nechutný, nepochopiteľný, nepohodlný a ešte neviem čo všetko... tak určite nezvyšuje možnosť otehotnieť...

ukulela
23. jan 2017

@beznazvu pri antikoncepcnych tabletkach si chranena aj pocas 7dnovej pauzy.

vroni
23. jan 2017

@jankalukasova, jaaaj, tak to zase neviem ja, akosi som ATK nikdy nebrala a tak mam medzery vo vzdelani 😀 😀 😀

beznazvu
autor
24. jan 2017

@sibalka21 tvoj osobný názor na túto tému má viacej nezaujíma!!! Tak to už nekomentuj

sibalka21
24. jan 2017

😂

moni244
24. jan 2017

@beznazvu ježkove oči 😀 to čo toto za otázka? 😅 😅 😅
na akom materiály fičíš? lebo toto vymyslieť, to chce iný level 😀
Ako niekto môže zabudnúť na tampón? a ešte aj pri sexe? 😀 a neboj, pre dobro ľudstva si myslím, že tehotná nebudeš 😀

keyneska
24. jan 2017

@moni244 na materiáli!!! Lokál, mäkké i!!!

obsadenemeno
24. jan 2017

jeziskove huslicky..........

moni244
24. jan 2017

@keyneska vidis, aj master tesar sa utne.
A len tak medzi recou, tvoje spehovanie, sliedenie, kde co napisem, je uz nahlasene adminke

keyneska
25. jan 2017

@moni244 že majster tesár, juuuj dobre som sa zasmiala 🙂