Aká je najlepšia antikoncepcia?

iwana20
21. jan 2015

Ahojte zienky 🙂...Chcela by som sa Vas opytat ktora antikoncepcia je najlepsia naplastie alebo kruzok? Neviem sa rozhodnut ktoru...budem rada a k my s tym pomozete ;)

zdena12345
21. jan 2015

trosku na odlahcenie
najlepsia antikoncepcia je NIE
acylpirin ale treba ho pevne drzat medzi kolenami
alebo obratena poloha- chrbtami k sebe
🙂

inak ja by som uz nikdy nebrala antikoncepciu, ziadnu, ci uz hormony alebo nejake telieska. s manzelom sme 8 rokov fungovali bez toho aby som otehotnela a to len rok som brala HAK a uz nikdy viac...
ale kazdeho zivot a zdravie
a este pozeram, ze bude babatko- ja som od porodu 6 mesiacov, kojim a bez cyklu- ale nie je to 100% ochrana

zdena12345
21. jan 2015

pardon to je januar 2014 takze minuly rok, sorry🙂 to keby niekto cital skor nez napise...

iwana20
autor
21. jan 2015

Dakujem baby...ja som minuly rok porodila ..takze maly ma uz rok....🙂...takze monetalne n babo nechcem takze preyo som pristupila na antikoncepciu ;)

nuvaring
22. jan 2015

ked už, tak rozhodne nuvaring....náplaste obsahujú viac hormónov a odliepajú sa...nuvaring je moja prvá HAK a nikdy by som neuživala nič iné....je to tak sakra pohodlné a bezstarostné, že nechápem, ako sa môžu ženy cpať tabletkami, 90%z nich sem-tam zabudne.....nechápem, podľa mna nikot nič lepšie ako nuvaring nevymyslel, pri ňon totiž je problém urobiť aj nejakú chybu 😎

amtira1425
23. jan 2015

Many peels are available in the market for birth control such as Progestin, Saheli etc. Brith control pill have many side-effects such as
Nausea, vomiting, constipation, or bloating
Irregular menstruation and spotting
Breast swelling or tenderness
Decreased libido
Weight gain or loss of appetite
Mood swings, anxiety, nervousness or depression
Changes in vaginal discharge and vaginal infections

So kindly take it in very low manner

betka28
25. jan 2015

Ahoj, ja by som radšej odporúčala používať bezhormonálnu antikoncepciu. Stretla som s malým prístrojom Cyclotest, čo v každom mesiaci mi pomôže presne určiť kedy mám plodné alebo neplodné dni. Nehovoriac o tom, že je to úplne prirodzená metóda a viem, že mám 100%nú istotu!