Aká je nalepovacia antikoncepcia?

bronisla
12. dec 2012

Ahoj chcela by som sa opýať aka je ta nalepovacia antikoncencia co ci nalepujete na plecia alebo niekde na telo bo beriem teraz tabletky ale mam vsetky vedlasie ucinky co hadam existujua este viac vnutro maternicove nechcem bo planujem dieta do tych 5 rokov a co ma napadla je tato tak by som chcela vasu radu dakujem a samoska aj skusenosti

alena16
12. dec 2012

Preco si myslis, ze z nalepovacej HAK nebudes mat vedlajsie ucinky? Mozes mat take iste ako po tabletkach...

lilkasaska
12. dec 2012

To je Evra,používala som ju,ale prestala,mala som z nej hroznu migrénu

chrumka
12. dec 2012

ja som ju tiez pouzivala, vedlajsie ucinky som podla mna nemala, mne to velmi vyhovovalo, ze som si to menila iba raz tyzdenne a nemusela som mysliet na to kazdy den ako pri tabletke, takze ja mozem len odporucit.

fadriana
12. dec 2012

Ahoj ja som ju tiez pouzivala a bola som max.spokojna-nic my"nerobila"a je pohodlnesia aspon podla mna teraz rozmyslam po 2detoch ze si ju dam predpisat🙂

luciferkax
12. dec 2012

mna by zaujímala aj cena 🙂

adkasmolka
12. dec 2012

ahoj, ja som s nou nemala dobre skusenosti. Mala som akne, pribrala som dobrych 5kg, vkuse som sa strasne potila. No otras 😠 mne dobre drzala na podbrusku a na pleci. Viem, ze ked bola este na SK koruny tak stala na mesiac okolo 400SK. Teraz netusim kolko stoji. Inak dobra je aj HAK co si vlakas kruzok dovnutra. Tu vrelo odporucam 🙂

renka0110
13. dec 2012

čaute, ja som ju používala, bola OK, nezaťažovala mi žalúdok ale v lete to bolo blbé, nakoľko pri opalovaní alebo kúpaní mi vadila, kraje sa odlepovali, potom som prešla na Nuvaring. S ním som bola nadmieru spokojná, teraz som tehotná, ale po pôrode sa mienim k nemu vrátiť, bol super. Nemala som žiadne vedľajšie účinky ako napr. pri tabletkách.

zuzanajamriskova
13. dec 2012

a ako ten Nuvaring funguje a kolko stojí môže sa používať aj pri kojení? Lebo ja mám teraz cerazete a asi strácam mlieko

vlasatica20
22. dec 2012

zuzanajamriskova,nuvaring sa nemôze pouzivat pocas kojenia 😉 ,iba ked prestanes kojit uplne.

kacabara
1. jan 2013

Já mesiac užívam evru a odkedy ju mam krvácam stále nie silno tak 2 vložky treba za deň.Tak neviem uvidím čo dalej a ked skusim kružok,no som asi 7 rokov po operácii krčka a znovu výsledky ukazuju zatím mierny zápal ,neviem či ten kružok by neškodil nieviem niesom odborník. 😕

sovenka
21. júl 2013

Ja som bola tiez celkom spokojna, ... docasu... zacala som z nej mat strasne vykybvy nalad (potom sme sa s partnerom vela hadali na hlupostiach) a bola som strasne precitlivela. Aspon tri dni v mesiaci som preplakala a ani som nevedela preco! Moj mily bol tolerantny, ale casom uz toho bolo privela. Az ked som ju vysadilo, uvedomila som si, ze to nebolo moje vlastne spravanie ale, ze so mnou poriadne mavali hormony!
Inak som po nej mala peknu plet, plnsie prsia, stalu hmotnost (- 2kg oproti tomu ked som ju nebrala), kratke a dobre nacasovane kramy... vsetko super, az na tie nalady... Rozhodne ju kazdemu odporucam, ale ked spozorujes, ze nespoznavas svoje spravanie je asi nacase dat si pauzu ;)