Aké máte skúsenosti s antikoncepciou Softinelle?

sonickav
12. feb 2013

Ahojte, aké máte prosím Vás skúsenosti s touto antikoncepciou: Beriem ju zatiaľ len pár dní. Mali ste nejaké vedľajšie účinky, aký má vplyv na pleť, prsia, nebúšilo Vám od nej rýchlo srdce? Ďakujem Vám 😉

symi
27. mar 2013

Ahoj, ja ju beriem 1,5 roka a zo začiatku som bola spokojná. Pravidelný cyklus, pekná pleť.... Ale po pár mesiacoch som začala byť dosť podráždená, nervózna a môj sexuálny apetít výrazne klesal. Dnes som na tom tak, že už ani neviem načo to beriem, lebo nemám chuť na sex vôbec. Až keď som pátrala po príčinách, zistila som že je to jeden z možných vedľajších účinkov.Preto s tabletkami končím, aby sa môj život vrátil do normálu.

macicka
15. apr 2013

no ja neviem, či som iba zaujatá, alebo sa príliš pozorujem, ale odvtedy čo užívam softinelle - cca 17 dní - je to katastrofa - neviem ovládať chuť na jedlo ☹, snívajú sa mi úplne hrôzostrašné sny a to teda nejedávam po 18:00 hod, a najlepšie nakoniec doteraz od tehotenstva a ani pred tehotenstvom si nepamätám taký výtok ako mám teraz a najhoršie zo všetkého je, že dosť zapácha. pri predchádzajucej antikoncepcii som nič podobné nemala, teda okrem napätia prs a nalievania 5 dní pred menzesom. tak neviem ☹ idem gynekologovi po radu, lebo teda vôbec ale vôbec sa mi to nepáči ☹ asi sa vrátim k tej predchádzajúcej ešteže som si ju kúpila len na 1 mesiac.

harinka2
20. apr 2013

Ahoj, ja som ju brala necelé 2 roky, ale našťastie som žiaden problém nemala. Chcela som tabletky viacmenej zamerané na to, aby som nepribrala a ich účel bol ok. Pleť som mala tiež v pohode, aj keď v pohode bola stále🙂 , cyklus pravidelný na deň.Od nového roku som tabletky vysadila, lebo plánujeme bábo ale teraz po vysadení pozorujem zmeny na tvári - kožné vyrážky. A ešte taká pikoška, kým som ju brala - mala som väčšiu chuť na sex ako teraz ... 😨

sabina_kovacsova
8. feb 2021

ahojte baby, mám na predaj 2 blistre Softinelle (na 2 mesiace), ak by ste mali záujem píšte správu 🙂