• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako neotehotnieť?

9. júna 2009 
nechcem pilule ani prcky,ako je to s danou?
12. máj 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nesexovat juh...zvlast, ked pises v inej teme o takych problemoch...ake mas. Tak ensexovat, ked ina ochrana ti nesedi...nie v zlom, ale vazne. najlepsia ochrana je sex nemat.
12. máj 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
juh.. :grinning: prenasledujem ta..coo?

dana je vnutromaternicove zeliezko.. kazdych 5 rokov sa meni.. zabrani otehotneniu.. ale odporuca sa zenam, ktore uz v buducnosti nechcu dieta.. lebo moze poskodit maternicu.. ale su aj take pripady, ze sa to po odstraneni dany podarilo.. ale su to male percenta
12. máj 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. máj 2007 o 23:17 • wladka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
12. máj 2007 o 23:18 • tinni
juh escada dobre radi, nesexovat... nic ine sa neda odporucit. Mozes este skusit ovulacny mikroskop, ale na ten sa tiez neda spoliehat, skus pohladat vo forach, piaslao sa tu o tom.
12. máj 2007 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2007 o 23:21 • anamor
12. máj 2007 o 23:22 • escada17
autor
dik :zipper_mouth:
12. máj 2007 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. máj 2007 o 23:26 • maca21
es,ty mi daj recept na babu :grinning:
inak sme uplne mimo temy :confused:
13. máj 2007 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm mne mozno nie,ale babe ktora zalozila tuto temu a pytala sa uplne na nieco ine a adminom asi hej :wink:
no ale k teme,ja si tiez myslim ze v tvojej situacii nesexovat,alebo potom som pocula o nejakom teliesku nieco na styl dany ale vraj je to lepsie a hlavne ti to tak nenici maternicu,skus sa na to popytat doktorky :wink:
13. máj 2007 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok