Pilulky na umelé prerušenie tehotenstva

prhsnf
22. feb 2020

ahojte potrebujem mensiu pomoc bojim sa ze som tehotna na potrat ist nechcem ani na to moc nemam roky nemate niektora skusenosti s pilulkami na umele prerusenie tehotenstva alebo s niecim co vam pomohlo ho prerusit za odpovede dopredu dakujem

veronikaszabova
22. feb 2020

@prhsnf tabletky na potrat su u nas zakazane.
V prvom rade zisti, ci si vobec tehotna

hermionia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hermionia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
22. feb 2020

Na potrat ísť nechceš .....chceš pilulky. Celkom tomu nerozumiem, však tie tabletky spôsobia potrat
Ty potrat chceš, len hľadáš formu

katulka1141
22. feb 2020

@prhsnf panecku dievca. Urob si testa potom ries. Mas 2 moznosti bud si dieta nechas alebo pojdes za dr na potrat

haluska20
23. feb 2020

Nechod prosim ta, ak ho nechces, ja si ho vezmem. Nedavno som porodila synceka mrtveho v 28tt a doteraz sa z toho neviem spamatat, ze som po porode a nic nemam a mala som mat, nechapem stale tomu, ze bohuzial je to realita. Ja by som si to babatko zobrala..

veronikaszabova
23. feb 2020

@haluska20 priama adopcia na Slovensku nie je mozna

hermionia
23. feb 2020

@prhsnf ak som bola hrubá v prvom príspevku bolo to len preto že sama som si prešla neocakavanym potratom a veľmi to bolelo, ak si tehotná tes sa a nerozmýšľaj nad potratom, neskôr by si to mohla ľutovať a už bude neskoro, budeš uvažovať nad tým aké by asi bábätko bolo, ako by vyzeralo, a uvidíš že to bude to najkrajšie čo sa ti mohlo stať, lebo to bude tvoj parťák na celý život. Ak to bola len meskajuca menštruácia, tak to ber ako zdvihnutý prst a nerob nabudúce blbosti. Tak či onak držím palce a želám rozvahu do budúcna. 😉

kiki68
23. feb 2020

Chapem, ze sa chces vyhnut tym poplatkom niekde v nemocke, ale tie tabletky su nelegalne a nevies co dostanes do ruky. Ked sa tym zmrzacis bude neskoro nieco robit. Ved daj to dieta na adopciu. Tak ze ho vobec po porode neuvidis.

prhsnf
autor
23. feb 2020

@hermionia aj by som to nechala tak nerobila si starosti ale nieje to tak jednoduche ako tu vsetky hovorite nejdemi o poplatkyne ide o roky ze som spravila blbost uz biem ale spat to uz nevratim

olivia2001
23. feb 2020

@prhsnf teraz uz je neskoro ak si naozaj tehotna😊 ale nikdy by som na potrat nešla či by som mala 15rokov či 20. Po čase by bolo neskoro lutovať tiež mam iba 18 a otehotnela som nečakane no od prvej chvile čo som sa to dozvedela sa nesmierne tešim😊

prhsnf
autor
23. feb 2020

@olivia2001 prepac ze sa tak blbo pytam ze si otehotnela si zistila cez lekara test alebo este nieco ine?

olivia2001
23. feb 2020

@prhsnf príznaky test pootom lekar

zuzanalila20
23. feb 2020

@hermionia Krásne rady, isto si jej veľmi pomohla. Skús sa vcítiť do jej situácie, možno má 14/15 rokov, a predstav si, nie všetci sú dokonalí ako ty.
@prhsnf Choď ku gynekologovi alebo tvojmu všeobecnému lekárovi, ak gynekológa nemáš. Hlavne neskúšaj ŽIADNE domáce, babské spôsoby potratu, môžeš pri tom zomrieť alebo mať následky do konca života. Tu sú telefónne čísla a email na poradňu Alexis.
0911 350 200

0917 350 200

poradna@alexisporadna.sk

zuzanalila20
23. feb 2020

@haluska20 💓 Veľmi ma mrzí, čím si si prešla. Bude lepšie.

prhsnf
autor
23. feb 2020

@zuzanalila20 boze moj konecne niekto kto ma tu aspon trosku pochopil dakujem veeelmi pekne fakt ani nevies aka som rada

hermionia
26. feb 2020
zuzanalila20
26. feb 2020

@hermionia Si si istá, že si si nepomýlila adresáta? Ale teda zopakujem ti to. Odsudzovanie a karhanie ešte žiadnu ženu o tvojej pravde nepresvedčili. Zamysli sa nad sebou.

robinotina
30. apr 2021

@haluska20 ste silna zena,zvladnete to...bude dalsie urcite,len to chce cas.Myslim.na vas

chazzy
16. mar 2022

Tabletku by som urcite nevolila nakolko je to bolestive aj dusevne aj fyzicky a aj tak vam nezaruci ze neskoncite na kyretazi ...tabletkou je to bolestive to zazivat a vidiet vsetko