Antika a kúpanie

pal1112
16. júl 2021

Ahojte mozno blba otazka uzivam antiku prvy mesiac ale mam take spinenie take trolinku krvave sice netecem ako pri menzese len ked sa utrem,myslite ze sa mozem normalne kupat na kupku?A druha otazka mam dostat menzes rovno ked mame ist na dovolenku mozem si ho oddialit ze budem pokracovat v uzivani z druheho blistra a vynecham tu 4 dnovu pauzu?

1aduliatko1
16. júl 2021

áno oddiališ ju tak, že začneš užívať ďalšie balenie bez prestávky

lienocka128
16. júl 2021

@1aduliatko1 no oddialis, ale ja som napriklad cely cas spinila.... cize uz aj tak to bolo na figu

luccija
16. júl 2021

@pal1112 ale na začiatku užívania ešte, keď aj spinis by som hneď nespekulovala s pokračovaním ďalšieho blistra daj tomu čas nech si telo zvykne.Mozno budeš špiniť často a táto ATK To nesadla, ale na začiatku sa to môže stavat

marcelas82
16. júl 2021

Pri začatí užívania HAK je normálne, že spinis, aj mne sa to stalo, inak stále máš pri tabletkách aj leták a tam máš všetko vysvetlene, a keď nevieš tak zavolaj svojej lekárke a poradí ti

ibrunova
16. júl 2021

@pal1112 akú 4 dňovú pauzu? Nie 7 dňovú?

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selu11
16. júl 2021

@pal1112 záleží aj od toho, akú antikoncepciu užívaš, čo sa toho oddaľovania menštruácie týka. Tie ktorým názov začína na "tri" na takéto oddaľovanie vyslovenie nie sú / alebo sú (naozaj si to nepamätám) vhodné. Skôr sa mi zdá že nie sú vhodné 🤔 Toto mi aspoň povedal môj gynekológ, je pravda, že to bolo pár rokov dozadu. Možno sa niečo zmenilo, ale predsa len by som sa na oddaľovanie menštruácie pomocou antikoncepcie spýtala priamo gynekológa.

katulienkax
16. júl 2021

Ono nie vzdy to oddialenie funguje ked som bola mladsia tak mi to fungovalo ale ked som skusala pred rokom tak som dostala napriek tomu ze som pokracovala v dalsom baleni

jenny3128
16. júl 2021

@pal1112 mne napríklad oddialenie spravilo šarapatu, oddialila sa to áno ale ďalšie mesiace už boli na prd spinenie každý mesiac medzi ms... Pomohla až zmena anitky, ale každé telo je iné a nemusí to byť tvoj prípad 😉ale keďže si ešte len začala radšej by som ešte nespekulovala s tým .tvoje telo si zvyká na to je dosť rozhádzané bez tak🙈