Antikoncepcia

pal1112
7. júl 2021

Ahojte chcem sa spytat ci ma niektora skusenosti s antikou wexya zacala som ju uzivat v den menzesu a stale mam menzes uz 11 den ako nie silny ale predsa a chystame sa na dovolenku neviete ako to zastavit alebo kto ma skusenosti kolko krvacal ked zacal brat antiku.Dakujem

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pal1112
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus no je to raz take raz silnejsie dr mi dala ascorutin ale teda nezabera
@hazelgracegus

denden77
7. júl 2021

@pal1112 ja som to tak mala z inej antikoncepcie krvacanie 21 dni, potom mi Dr. predpisal Norethisteron, antiku som mala na mesiac vysadit.. v dalsom cykle uz pohoda

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pal1112
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus mam aj cas praslicka rolna hadam sa to zmierni aspon do tej dovolenky a za kolko ti zabral ten caj a ascorutin?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pal1112
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus 3×1 tabletu a ten caj ty si pisala kapsicka pastierska a ja mam praslicka rolna to je to iste?😉

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pal1112
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus ok dakujem teta v bylinkarni sa asi nerozumie skusim skocit do lekarne.Ale dakujem velmi pekne

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pal1112
autor
7. júl 2021

@hazelgracegus ta kapsicka pastierska vyzera byt lepsia 🙂

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrej3335
6. dec 2021

Chcem sa spýtať je možné že moja priateľka je tehotná ak jej mešká menštruácia ale tehotenský test jej vyšiel negatívny, bol robený asi 6 dní po meškaní menštruácie?

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz