Antikoncepcia a bolesti hlavy

17. jan 2023

Ahojte chcem prestať brat antikocepciu ( stále ma boli hlava) mam jeden plat tabletiek kde som zobrala asi 4 tabletky ale,bolesti hlavy sú príšerne môžem ich vysadiť ,aj keď už som ich začala brať? Ďalšie dni už nechcem trpiet :(je to nehorázna bolesť

ropucha6
17. jan 2023

Precitaj si letak…”moja” Hak sa da prestat brat kedykolvek.

janula2511
17. jan 2023

Čo berieš?

autor
17. jan 2023

@janula2511 antikoncepciu Mailaton

katusik456
17. jan 2023

Skus radsej zajtra rano zavolať svojmu gynekológovi, on ti určite poradí a zavolá ťa na vyšetrenie

panelacikova
17. jan 2023

@katusik456 ak sa jej zahusťuje krv, gynekológ jej nepomôže.
autorka - určite by som na tvojom mieste navštívila obvodného lekára čím skôr, nech urobí aspoň D-dimer parameter z krvi (orientačný na zistenie, či nemôže ísť o trombózu). lebo ak ťa nehorázne bolí hlava a začalo to po začatí užívania tabliet, tak by som vážne mala strach... gynekológ ti poradí jedine v tom (alebo ti upresní), že ak to vysadíš, dokedy asi máš čakať krvácanie. ale teda ja by som také svinstvo fakt nebrala....

autor
18. jan 2023

@panelacikova ďakujem volala som , zajtra mam prísť že mi zoberie krv dúfam že to není trombóza ale na 100% už viem že to brat nebudem ďakujem vám všetkým pekne za rady

katulienkax
18. jan 2023

tromboza sa neda zistit z vysetrenia krvy, skusit zmenit atk, alebo mozno tebe budu robit aj ine zle, tak potom nebrat

panelacikova
18. jan 2023

@katulienkax netrep hlúposti....

katusik456
18. jan 2023

@panelacikova v prvom rade ak sa nemýlim, tak gynekológ nastavuje antikoncepciu, preto ak niekomu nevyhovuje, netreba o tom len písať, ale ísť/informovať svojho gynekológa. Nastaviť iný typ antikoncepcie môže len on/ona.

panelacikova
18. jan 2023

@katusik456 ak zanechala HAK na nej nežiadúce účinky, tak nie je prioritou nastavovať inú HAK, ale čím skôr riešiť svoj pošahaný zdravotný stav. ja nechápem, čo ty tu dookola obmieľaš. od hlúposti, že trombózu nezistia z krvi až po nastavovanie novej HAK.... prosím ťa pekne a z čoho tak asi diagnostikujú trombózu?