Antikoncepcia a menštruácia

diana123008
4. dec 2014

Ahojte, po tom ako ste začali užívať antikoncepciu, prišla vám prvý krát menštruácia? Dnes je druhy deň pauzy zo siedmych, a brucho ma už trochu pobolieva ale zatial nič, tak či je to problém alebo mám pokračovať v brani ďalej 🙂

mata95
4. dec 2014

@diana123008 pokračovať budeš po 7mich dnoch, bez ohladu nato či ešte ms budeš mať alebo ie.....a neboj dostaneš...

diana123008
autor
4. dec 2014

Áno, zle som sa vyjadrila viem že mám pokračovať myslels som to tak či to mám riešiť ak by neprišla 🙂 nakoľko som po kyretaži, mám mesiac používať aj inú ochranu a myslím že sme tp dodržali dosť svedomito tak hádam tehotná nebudem 🙂

safranca15
4. dec 2014

Ja beriem antiku a mne chodi na 3-5 den ms

somjankad
4. dec 2014

@diana123008 brala som belaru tam mi chodila ms vzdy druhy den... pri softine vzdy 5 den

aneta1020
5. dec 2014

mne príde vždy na tretí deň keď doberiem blister 🙂 každý mesiac odkedy beriem HAK mi menzes príde, niekedy trvá dlhšie, niekedy kratšie, niekedy je slabší, niekedy silnejší ..

maximninka
23. jún 2022

Dobry den.zienky ja len sa chcem spitat beriem prvy krat antiku a mam dva dni po ms a chcem sa spitat ze ako mam zacat brat tabletky zacnem bielymi alebo zltymi.Dakujem