Antikoncepcia a prasknutá ochrana

pajtika
5. júl 2017

Ahojte! Potrebujem promoc ! Beriem Antikoncepciu a prvý raz sa stalo že praskla ochrana a teraz mám práve pauzu keď My má dôjsť moja menstruacia! Beriem rok antikoncepciu raz sa stalo že som vynechala ale potom som normálne brala ! Po tom čo sa stalo hneď som si dala ešte jednu antikoncepciu ! Strašne sa bojím že som tehotná ... dneška je 2 deň čo mám tu prázdnu tabletku a už by som mala mat alebo zajtra menštruáciu ! Je možné že som tehotná ? Vždy som brala do obeda tabletku takze ráno ! Môžem byt tehotná prosím vás pomôžte som strašne nervózna ! 😩

lilyianka
5. júl 2017

@pajtika naco pouzivas kondom ked neries antiku?? Uplne zbytocne...dopujes sa hormonmi a este pouzivate prezervativ...tehotna nebudes ved nemas byt ako...
A prosim ta aku druhu antikoncepciu si si este dala???

pajtika
autor
5. júl 2017

@lilyianka nie raz sme to chceli vyskúšať s kondómom ale prasklo a keď sa to dalo dala som si ešte jednu tabletku antikoncepcie lebo sa strašne bojím ... je možné že som tehotná ???

alex49
5. júl 2017

ved ked berieš antiku, tak si chránená, neviem načo ťa trápi kondom

lilyianka
5. júl 2017

@pajtika naco si si dala dalsiu tabletku?? Uziva sa jedna denne...kondom vam praskol pocas uzivania antikoncepcie,kt.brani tomu,aby si otehotnela...cize tehotns nebudes,kapisto??!!

deti95060810
5. júl 2017

áále kdeže tehotná prosím ťa, čo ťa to napadá....to skôr stará mama od susedov bude ako ty...😝

nikawero12
5. júl 2017

@pajtika keďže nemáš ani základné vedomosti o antikoncepcii, tak by si hádam nemala ani súložiť, to by bolo u teba najlepšie 🙂

ukulela
5. júl 2017

@pajtika kristova noho .. ok, hrajme sa, ze sa pytas na zaklade ralnej situacie. rozobere si to na drobne:
beries HAK? odpoved je ano.
beries ju posledny mesiac pravidelne? ak je odpoved ano ---- tak ti moze byt jedno a prastknut moze aj 100000 kondomov, tehotna nebudes.
na co si pouzivala kondom? ak je odpoved, ze lebo sme mali sex v case 7 dnovej pauzy medzi tabletkami, tak HAK ta chrani aj vtedy - takze kondom netreba.
ked beries HAK, tak to chlap dava do teba a nebojis sa a ked nahodou popri HAK praskne kondom tak sa bojis?
... este stale je tu moznost, ze si vynechala jednu tabletku ako pises - stalo sa to v tomto cykle? ci pred pol rokom? ak sa to stalo minuly a neskorsi cyklus, je to pase. ak sa to stalo v tomto cykle, pise sa, ze 7 dni sa mas chranit a potom HAK opat nabehne na antikoncepcny ucinok.
ak rok beries HAK a pytas sa taketo otazky, celkom nemas jasno ako a kedy ta chrani. takze smer pribalovy letak. a citat, nie si z neho sulat ...

veronka1234
5. júl 2017

@ukulela
@lilyianka naco pouziva kondom, ked ma HAK? Hak chrani proti otehotneniu, ale nie proti pohlavnym chorobam alebo infekciam. Tak niekedy je namieste, aj ked baba berie HAK :D ja ju bohuzial brat nemozem, tak stresy z tehotenstva mam kazdu chvilt 😀

ukulela
5. júl 2017

@veronka1234 ale ona sa neobava HIV, ani syfilisu, ale ze je tehotna. takze otazka je na mieste 🙂
ale ano, suhlasim, ak to je jednorazovka s cudzim chlapom, tak jasne kondom ale zas naco v obdobi, ked nema zena pravidelny sex a staleho partnera, berie HAK? (pokial to nie je zo zdravotnych dovodov)

drobcek11
5. júl 2017

To si sa specialne zaregistrovala, aby si sa nas opytala ci si tehotna? Kedysi som aj ja bola mlada nechapava ale toto som este nezazila, tehotna byt mozes aj nemusis, ale to ti tu nikto nepovie, nechcem ta urazit ale z toho akym stylom si napisala tu spravu mam pocit akoby si mala 15rokov, sexualny zivot ma svoj pozitok ale aj nasledky, kedze beries antikoncepciu je hrozne malo pravdepodobne ze si tehotna......

obsadenemeno
5. júl 2017

@pajtika ako ti mame pomoct?

osky
5. júl 2017

@veronka1234 velmi rada prevezmem tie stresy za teba...
Ja ani Hak neberiem a nic.
Ach jo,keby sa to dalo,ze ?🙂