Antikoncepcia a špinenie

zuzzulka
11. jún 2011

Ahojte žienky,

asi mám problém. Už dlhodobo roky rokúce beriem antikoncepciu. Vždy bolo všetko ok pred asi pol rokom som ju vymenila preto že tá pred tým TRIQUILAR obsahovala veľa hormónov a predsa už nemám 18 a prestala mi vyhovovať. Teraz jem LINDYNETTE 20 všetko bolo s počiatku OK až na minulý mesiac. Občas sa mi stane že zabudnem zjesť 1 alebo 2 tabletky :P a tak bolo aj minulý mesiac..... chýbalo mi asi tak 7 tabletiek k ukončenie mesiaca. No vyditelne som začala krvácať. Raz v sprche som sa zľakla vypadlo zomňa aký si kúsok .....poštudovala som to ...ale našťastie to bol len kúsok z výstelky maternice. Tak si hovorím že asi sa mi spúšťa skôr menštruácia tak som prestala jesť tie zvyšné tabletky. Menštruáciu som v ten mesiac nedostala. Pokračovala som jesť tabletky ako keby som menštruáciu dostala. Pre istotu som si urobila test všetko OK. Koncom mesiaca Máj v jeden večer čudne bolelo brucho a tak som si urobila pre istotu ešte jeden test všetko OK. Dnes idem na wc a ma šľak sroro trafil opäť to isté špinenie do konca mi treba zjesť asi 7 tabletiek....špinenie je tmavé mierne nič extra. No ten to mesiac ma od začiatku jedenia tabletiek až do teraz neskutočne bolia prsia. Tehotná nie som teda 2 testy a svoje telo poznám......teda dúfam Že by mi nerobili tie tabletky dobre ....možno sa tu najde niekto kto mal podobný problém....dakujem. Inak chcem počkať či dostanem menštruaciu a na tom zaklade by som išla k lekarovi ....Vopred dakujem za info

zuzzulka
autor
30. okt 2011

len pre info keby sa niekto dostal k tomuto clanku. Tehotna som uz bola ked som to pisala nechapem testy mi vysli negativne az 22 juna vysiel pozitívny. Je 30 oktorbra 2011 a mojho anjelika som prišla na konci 23 tt mi zomrel v brušku. Zatial pricinu nevieme cakame na vysledky ale asi tusim o co islo.