Antikoncepcia Cerazette

cicuska9999
18. dec 2012

ahoj 2 mesiace v kuse uzivam antikoncepciu cerazette,pretoze kojim, ale je mi divne ze sa musi uzivat stale bez prestavky, podla mna by zena mala krvacat aspon raz za mesiac, ci nie?? mate skusenosti s touto antikoncepciou?? dakujem 😉

alka221
18. dec 2012

1, zacni pouzivat prehliadac,takychto tem je tu uz plna.. 😉
2,ja som s nou mala dobre skusenosti, nekrvacala som a bolo to super...
,a po 3, ked sa ti nieco nevidelo, treba sa pytat doktora skor ako to zacinas uzivat 😉

babunka1
21. dec 2012

@cicuska9999 ahoj, já tuto antikoncepci beru již několik let a naprosto mi vyhovuje...uvidíme co to udělá až přestanu.. 😒

mvinicka
3. jan 2013

ahojky já tuto antikoncepci taky beru už delši dobu bude to už 4 roky a jsem s ní maximálně spokojená,paní doktorka je taky spokojená jak mi krásně sedla,takže za mě super 🙂,ale jak píše babunka1 uvidíme co to udělá jak ji přestanu brát snad nic

iveta107
30. jan 2013

já si zatím po porodu nenechala napsat žádnou antikoncepci, ale uvažuji teď o téhle.Když jí začnu brát později když už budu méně kojit jak to bude s krvácením?Když už se potom méně kojí nebo se přestane kojit krvácí se, nebo je potom nejlepší s touto antikoncepcí skončit?

iveta107
30. jan 2013

nemáte nikdo zkušenost?

dajanak
31. jan 2013

Ahoj ja som ju užívala tiež preto, že som kojila, brala som ju pol roka vkuse, nekrvácala som, ako vela žien ked kojí a neberie ani HAK. Mne to vyhovovalo, bola som spokojná a vlastne ked sa malý odstavil, tak som ju prestala, hned prišla aj mrcha a teraz mám riadnu aj s prestávkou