Antikoncepcia, krv a hnedý výtok

verca_a22
11. júl 2017

Ahojte, mám posledné 2 tabletky antikoncepcie. V sobotu ma bolelo od rána do večera veľmi moc brucho a začala mi aj trocha tiecť krv a hnedé výtoky. Nie som si istá či je to menzes, pretože na menzes to bolo naozaj málo krvi. Od tej soboty mi sem tam ide krv zvyčajne ma vložke mám len taký krúžok krvi. Chcem sa spýtať či to je normálne pri antikoncepcii, pretože mi to začalo až pri 17tej tabletke a od začiatku som takéto špinenia moc nemala. Alebo je to naozaj menzes, pretože si neviem vysvetliť tú bolesť brucha. A bude aj normálne ak cez tú 7dňovú pauzu nedostanem menzes?

ukulela
11. júl 2017

zapal? krvacanie mimo cyklu nie je normalne ani pri hak.

angelikaaa123
11. júl 2017

Na začiatku keď berieš HAK je to normálne a máš to rozpísané aj v príbalovom letáku, že ti to môže rozhodiť cyklus. Bola som na tom takisto ako ty a počas pauzy som nemala menštruáciu. A potom som ju dostala po 5 týždňoch presne po vynechaní tabliet. 😀 😀

majkalabka
11. júl 2017

skus zavolat svojmu gynekologovi pripadne k nemu zajdi.myslim ze vzhladom na to ze pozna tvoj zdravotny stav ti poradi najlepsie

sardinka336
11. júl 2017

@verca_a22 nie, nie je to normalne a mozeš mat nejaky zapal...ten ked sa podcení tak moze narobit šarapatu. Pomoc hladaj na gynde a nie na koniku....

verca_a22
autor
12. júl 2017

baby, ale beriem hak prvykrat, takze je to vraj normalne volala som s gynekologickou 🙂 ale dakujem za vsetky odpovede

26borka
12. júl 2017

Ahojte, ak niektora z vas ma zaujem o antikoncepciu belissa na 2 mesiace nech mi napise do posty. Ostali mi tabletky lebo sme sa s priatelom rozhodli,ze sa pokusime o miminko