• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Antikoncepcia Mirena. Aké sú vaše skúsenosti?

18. júla 2017 
iwusska: ahoj moja,ja som sa sme dostala az teraz,mam tu neterku z kysuc a to vies behanie okolo deti, prevliekanie postelneho a pod :grinning: -ved to poznas :wink: ,prave odisiel aj detsky doktor, predpisal detom este dalsie atb,lebo ,ze sa im to nelepsi,ale hrdlo uz maju peknucke,len tie priedusky :frowning2: ,este ich pride pozriet buduci tyzden
6. mar 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka13: to viem, ze sa dava,ale oni vracaju viacej menej hluieny,ktore im stekaju,treba len smrkat a smrkat,ale dnes uz je prvy den pokoj,ete dnes v noci boli zachaty,ale zatial je to v pohode,dufam, ze to aj zostane :slight_smile:
6. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím palčeky....aj bodke malý vracal....babuľky držte sa :zipper_mouth:
6. mar 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: dakujem,ale ja to naozaj zvladnem
6. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tom nepochybujem :wink: vieš ale ja to beriem podľa seba, ja vždy prežívam keď sú moje bambulky choručké...
6. mar 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem o com vravis,ale matka musi byt aj oporou aj tou silou v rodine,ja to tiez prezivam,ale aj zaroven som taky chlap :grinning: ,pretoze ako kazda vieme o deticky v noci,ked ich nieco trapi sa starame iba my zienky :grinning: ,ze?
6. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj u vás platí že v noci sú deti len tvoje? :grinning: :grinning: :grinning:
6. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: nie len v noci :grinning: ja ich mam 25 hodin denne a moj muz tak na blaznenie chvilku :slight_smile:
6. mar 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dievcence, konecne som tu zas, ale budem menej, buduci tyzden vystavujeme v Nitre a potom dva tyzdne sluzobka v zahranici. Tak sa to neprijemne nakopilo, ze sa manzel prestal so mnou uz celkom bavit, fakt asi podlahnem najblizsej rybke, skorpikovi, ci racikovi :wink: :wink: :wink:
Tak som prave pozrela do kalendara. Mirku (ci mrenku?) mam 2,5 tyzdna a stale mam spinenie a slipku. Dokonca dnes mi bolo tak blbo a take vacsie spinenie, ze som si myslela, ze je to menzes, tak som nahodila velku vlozku a ono sa to stlmilo zase na male spinenie. No uz aby bolo po tych troch mesiacoch a potom 5 rokov nic. Ozaj a este sa mi vyhadzju na tvari take hnisave pupienky ako pubertacke, chapete? Plet som sice nikdy nemala extra, rozsirene pory a tak, ale pupienky sa nemuseli pridat, ze?
Citam o vasich strastiach, tak prajem, nech ste vsetky zdrave, krasne pritazlive a aj vase ratoliestky!!!! Zatial... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ozaj, vsetko najlepsie k zajtrajsiemu MDZ!!!!! :wink:
7. mar 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahoj...ideš na výstavu nábytku?
...tie prvé 2-3 mesiace sú asi najhoršie :frowning2: vtedy som aj ja mala stále špinenie a zo slipiek som bola na nervy...ale od januára je to ok :slight_smile: ...a tie pupienky sa mi vyhadzujú skôr na chrbte,na krku pod vlasmi(mám dlhšie) alebo na dekolte :frowning2: ale natieram si to tyčinkou a vodičkou z čajovníka(oriflame) a pomaly ich ničím :slight_smile:
7. mar 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, všetko naj....k sviatku :zipper_mouth:
dasa aj mne sa vyhodili vyrážky a s vložkou behám už druhý mesiac :angry: , počítam koľko ešte zostáva do troch mesiacov :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, bodka 13 a iwuska. Dufam, ze aj tie pupienky zmiznu casom ako to spinenie. Cudna reakcia. Tolko je to uz na trhu, mohli vychytat vsetkiy muchy, nie? Predtym som brala cilest a ziadne reakcie som nepostrehla. Uz som vsak chcela zmenu po 8 rokoch.
Ano, vystavujeme stolicky, polokresla, kresla,...
8. mar 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasulik ahoooooj, 100 rokov som ťa nevidela, neoslavuješ????Alebo ťa drahý prekvapil že nič :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pekne a mile privitanie, Iwusska! :slight_smile:
drahy ma neprekvapil, ze nic :grinning: :grinning: :grinning:, s tym sa ratalo :angry:, ziadna oslava sa u nas doma nekona. Mimo veselych mailikov, ktore sme si preposielali s kamaratkami :grinning: a dcera
(podotykam, o dva tyzdne 18-rocna) mi doniesla pred chvilou za hrst cukrikov, ze vsetko najlepsie k MDZ (a syn - 11-rocny nic!!!). Ale vecer idem s kamaratkami do kina na Nestydu a predtym to trosku roztocime, dufam :grinning: Je to sviatok asi uz len medzi zenami. Ci mas ine skusenosti?
A Ty ako? Oslavujes? Citala som, ze si dostala k narodkam pekny novy kozustek. To uz je nieco! Pozorny manzelik. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach tí chlapi, ja to mám doma podobné :angry:ale jedna babula z iného fóra mala raňajky do postele, tak som ju pýtala kontakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Večer si to poriadne uži, ja so v kine nebola 100 rokov :unamused:
8. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mirenky :grinning: ,tak nam zelam vsetko naj k MDZ,to uz sme na tom naozaj tak zle, ze si musime popriat same? :grinning: ,ja sprosta,rano orvorim sampus nalejema poviem _ nazdravie zienka moja :slight_smile: a moj muz po mne pozera,ci mi nahodou nesibe
iwusska,ani ja som nebola v kine veeeeeeeeeeeeeeeeelmi dlho
8. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodíme dosť často,ale na rozprávky s chalanmi :grinning: ...už by tam mohli aj sami obsedieť a my by sme mohli kávičkovať :wink:
...raňajky do postele?toho sa asi nedožijem :frowning2: ...ale zato ma moji chlapi sem tam nechajú dlhšie pospať a keď poslúcham prinesú mi aj kávičku a časopis :dizzy_face:

...celkom dobrý účinok Mireny je že mám pevnejšie nechty :slight_smile: také som mávala keď som bola tehu
8. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka, zuzi ahojte
tie raňajky do postele mala lilu, ale nechce mi ho požičať :grinning: :grinning: , nechty neviem zhodnotiť, lebo mám už vyše roka gélové :grinning:
zuzadlo tak si pripime aspoň my
ako sa vám majú chorôbky? Dúfam že už dobre
8. mar 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už nie je chorôbka...už sa zmenil na šrotovník :grinning: :grinning: :grinning: ...zajtra už ide do škôlky :slight_smile:

zuzi...tak máš čo popíjať do večera :grinning: ...všetko naj k tomu nášmu sviatku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

no som nemyslela že lilu je taká lakomá :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka13:ja mam nechty rovnake,plet tak isto,takze si nestazujem,az na to ze menstruaciu som zase dostala skor,ale to som mala aj pred mirenou

iwusska,tak nam zelam na zudravie a pevne nervy :grinning: ,deticky uz lepsie,ale bol tu v piatok detsky doktor skontrolovat ich a dostali daklsiu davku atb, hrdla maju pekne,ale priedusky este nie,no a ja :frowning2: ,sople mi tecu jedna radost a kasel je tiez riadny-mam taky eroticky hlasok :grinning: ,ale chvyla bohu teplota ziadna :slight_smile:
8. mar 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka veď ani ja som si to nej nemyslela :grinning: :grinning: :grinning:
zuzi tak aj teba to draplo :frowning2: , tak nech ťa teraz polovička obskakuje a rýchlo sa vylieč :wink:
8. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem takeho chlapa :grinning: :grinning: :grinning: ,bodka ,aj u nas je uz srotovnik,ale moc to nechcem, lebo potom vracaju o dusu,ale inak by nie pojedli,ale pozrali aj mne obe usi :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning: :grinning: :grinning: len nech šrotujú :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska: no to vies, chlap ,ked ma 37,1,tak uz zomiera :slight_smile: ,ale ja musim fungovat aj ked mam 40 horucky,ale ved to urcite poznas,mne nikto ani vodu nepoda,tak mam pri posteli 2 flase mineralky,ale neboj, nie je to zle
8. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dasa7: neboj moja bude to v pophode,len treba vypnuh hrud a napnut prsia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi veď sme to tu nedávno rozoberali :angry: príď ku mne, ja ti tú vodu aj osladím :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sladke nerada ivusska :grinning: ,ale uz aj pletiem vrkociky a bezkam :grinning:
ale dakujem, to vies,aj ja by som ti podala :grinning: ,ked tie nase polovicky su k nam take :slight_smile: :slight_smile:
8. mar 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde bežkáš????
8. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predsa za tebou po tu vodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože moja som to nepochopila :angry: a ja že malej ideš zapletať... :grinning: :grinning: :grinning: tak ťa čakám, len sa teplo obleč, lebo u nás nasnežilo :grinning: :grinning:
8. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok