Antikoncepcia Mistra

janula2511
22. nov 2022

Beriete niekto hak Mistru?

malinka158
22. nov 2022

Brala som 9 rokov dozadu

aaao
22. nov 2022

Ja beriem uz 5 rokov

janula2511
autor
22. nov 2022

Ako ste spokojné? Mali ste nejaké problémy? Pms sa zmiernil? A z akého dôvodu ste začali brať?

malinka158
22. nov 2022

Na zaciatku vsetko ok. Po case zacali problemy. Zacala som celi mesiac v kuse krvacat. Pms som mala stale.

romana1110
26. nov 2022

Ahoj. Ja som ju jedla cca 5 rokov . Úplne super mi sadla nemala som žiadne problémy menzes sa mi zmiernil a mala som ho konečne pravidelný .
Lenže čím dlhšie som ju jedla tým častejšie som mala migrény (mám s nimi problém už roky ) ... Zo začiatku pohoda ale potom mi koncu uz hroza preto som ju aj vysadila.
Teraz po pôrode som mala už 2 druhý antikoncepcie a ani jedna mi nesadla.

janula2511
autor
26. nov 2022

@romana1110 aké hák si mala? prečo ti nesadli?

nikka055
26. nov 2022

@janula2511 brala som ju cca 8r dozadu....krvacala som v kuse 2m potom som to prestala brat

romana1110
26. nov 2022

@janula2511 najskôr som mala belara to bola úplne prvá proste tá má zavodnila pribrala som 30 kg ale len voda to bola , potom mi dal mistru ťa bola super len čím dlhšie som brala tým viac a častejšie som mala migrény.
Po pôrode mi nasadil zlynda celý mesiac som krvácala , nálady raz tak raz tak , a nehovorím o Tom ,že s mojich prs čo som mala C sa mi z tej antiky urobili D . Dal mi ju preto lebo po pôrode som mala každých 14 dní menzes a taký ,že som v kúpeľni spávala pod sprchov a mávam silné migrény a zlynda mi ich stále vyvolávala .
Vymenil mi ju za nejakú novinku na trhu lydely .
Migrény mi nevyvoláva ale proste stále má všetko svrbelo a hlavne dole no to bolo ... Teraz som douzivala 3 mesiac a ďalej nepokracujem kvôli nežiaducim účinkom ale aj kvôli tomu ,že moja obvodná ma poslala na sono ciev lebo to vyzerá ,že mi začala tromboza . Tak uvidím čo bude ďalej

janula2511
autor
2. nov 2023

Niekdo na predaj Mistru?