Antikoncepcia Mistra, skúsenosti?

noi310898
11. nov 2018

Dobrý deň. Ja by som sa rada spýtala na vaše skúsenosti s touto antikoncepciou. Beriem ju prvý mesiac a rada by som si prečítala aj názor niekoho iného či to má pdodobne 🙂

milus777
11. nov 2018

Ahoj ja ju uzivam uz asi 3 roky a maximalna spokojnost. Sadla mi zo vsetkych najviac. Ja som chcela taku ktora obsahuje dienogest lebo podla studii najmenej zatazuje organizmus zo vsetkych progesteronov. Preto ma aj najnizsie ucinky na zmeny hemostazy krvi vzhladom k riziku trombozy a embolie... Prve tri mesiace kym som si na nu zvykla. Ale teraz no pocitujem ziadne vedlajsie ucinky. Akurat sa mi obcas urobi cysta na vajecniku ale pri dalsej ms zmizne... Kazda haj obera telo o vitaminy a mineraly co som dost zacala pocitovat. Tak uzivam k nej magnezium, zinok a obcas aj vitamin b....

titla
11. nov 2018

Ja s touto HAK nemam dobru skusenost, ale zas ja som zle reagovala na akukolvek HAK. Pri Mistre som zacala krvacat 5 dni pred pauzou a kazdu druhu MS som krvacala 10 dni aj s bolestami. Po 6 mesiacoch som vysadila.

noi310898
autor
12. nov 2018

@milus777 U mňa je ten prvý mesiac dosť zaujímavý prvý týždeň mi bolo nonstop na vracanie, častá bolesť hlavy čo som nemala nonstop som ospalá unavená z ničoho vlastne. Extrémna chuť do jedla a chute aké som nikdy nemala. A prvá ms bol masaker ja som vždy mala silnú ale teraz to bolo ešte horšie tak dúfam že sa to upraví ešte...

milus777
12. nov 2018

@noi310898 skus vydrzat pokial sa da.mne dr povedal ze chvilu trva kym si telo na hormony zvykne. Ak sa ti to ani po 2az3 mesiacoch neupravi tak ju treba zmenit.... Kazdej sadne ina hak. Ze sadla mne nemusi preto aj tebe... Mne uz od prveho mesiaca sadla uplne.trosku ma boleli nohy ale hned to preslo. Ked som brala ine tak mi busilo srdce, vysoky tep a tlak vyssi... Drzim palce

buba0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika_gerg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juno4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka2405
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
renca0403
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulla123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hu3hu3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noi310898
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorenita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
romculaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorenita
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula2511
22. sep 2022

Žienky,ako vám zaberala mistra na pms syndróm?

lenushka058
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bapi1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viksutoris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz