Antikoncepcia - oddialenie menzesu

tinusska29
23. júl 2013

Dievcence, aku mate skusenost s oddialovanim menstruacie? Idem totiz na dovolenku, mam vybraty prvy blister, antikoncepciu som brala pred pol rokom, ale z nejakeho dovodu som ju musela vysadit, tearz som azcla znova, co robit? oddialit alebo cakat ako dlho bude trvat?

laskonkakaty
23. júl 2013

Ahoj,ja som na tom tak isto a urcite Si to oddialim.uz som to tak raz urobila a v pohode.,,navstevu'' som privolala,ked mi to vyhovovalo-ked sme prisli domov.Ja mam Daylette.

tinusska29
autor
23. júl 2013

ja softinelle, len po pol roku som ju znova zacala brat teraz, prvy den menstruacie tak ako teba, dnes som dobrala prvy blister, ak si ju chcem oddialit, musim uz zatra zacat :O preto vaham, ci este nie je skoro a moj organizmus este nie je nastaveny a urobi mi nerijemne prekvapenie

laskonkakaty
23. júl 2013

@tinusska29 aha,tak to potom neviem-je mozne,ze to nejak potom zblbne☹a kedy odchadzate?

tinusska29
autor
23. júl 2013

v nedelu

laskonkakaty
23. júl 2013

@tinusska29 tak asi neoddalovat.ved to dovtedy ako-tak prejde.ja ju mam dostat v den odchodu,takze to je horsie.

tamarka9
23. júl 2013

neboj sa nezblbne a ked ano, tak sa zase upravi. Ja som to teraz robila pred dovolenkou tiez a v pohode dobre bolo. Naozaj lepsie ako mat na dovolenke menstruaciu.