Antikoncepcia Pharmatex - skúsenosti

balazskati76
5. mar 2023

Chcela by som sa opytat ci niekto pouziva antikoncepciu pharmatex?Skusenosti?Krem ci radsej capiky?

mmoonna
5. mar 2023

@balazskati76 mala som čapíky, žiadny problém

hanaxxx
5. mar 2023

Mne viac vyhovovali capiky, ale pouzila som ich len niekolkokrat (nevyhovovali mojmu vtedajsiemu partnerovi). A raz jeden capik pocas styku vyklzol von, podla vsetkeho sa nerozpustil za ten cas, co bol uvedeny v navode. Pri pouzivani tejto antikoncepcie by som asi tak na 30% pocitala s moznym tehotenstvom.

balazskati76
autor
5. mar 2023

@hanaxxx dakujem za odpoved

balazskati76
autor
5. mar 2023

@mmoonna a mohla by sa este opytat ze ci ste nepocirily ani stipanie -palenie pocas ich pouzivania?A ci ste davali pozor alebo v pohode bez prerusenia .Ako casto ste ich pouzivala.Mozno blbe otazky ale zial ina antikoncepcia nemoze byt nakolko mam trombozu a som aj v prechode .

mmoonna
5. mar 2023

@balazskati76 nie, nemala som žiadne vedľajšie účinky a išli sme naplno. Používala som ich viackrát do týždňa.

balazskati76
autor
10. mar 2023

@mmoonna dakujem

pupava36
15. mar 2023

Ja mam s pharmatexu 5 rocneho premudreleho diablika, takze by som sa na toto vobec nespoliehala.

topier
15. mar 2023

@balazskati76 my sme ho pouzivali, ale velmi nam nevyhovoval. Po case som uz dokonca pocitovala palenie, takze sme nakoniec prestali. Pouzivali sme capiky, ale nedoverovala som im natolko, aby sme sli naplno.

lasona
15. mar 2023

Používala som roky. Capiky, všetko bolo ôk. Išli sme vždy naplno

hanaxxx
15. mar 2023

@balazskati76 a kondom nemozete pouzivat?

balazskati76
autor
18. mar 2023

@hanaxxx zial nie

janii12345
12. apr 2023

Ahoj ja používam krém už dva roky ale s prerušovaným stykom nikdy nejdeme na plno zatiaľ v pohode nič ma nesvrbí ani nepáli samozrejme že manželovi to niekedy vadí že je toho krému veľa 🙃 ale bohužiaľ keď nechce dieťa musí ustúpiť .... vyteká to podľa mňa dosť na druhý deň ale počas sexu to nie je až také hrozné ....radšej to ako ďalšie dieťa.

majarumm
30. jan 2024

Ja to používam už vyše roka aj počas plodných dní a trošku opačne ako by sa malo 😅 dávam si až po, s tým čipkom / krémom dnu je mi to strašne nepríjemné (vtedy cítim akoby také pálenie, proste taký pocit ako zápal močových ciest) ale tým, že som to začala používať opačne tieto problémy už nemám, vyteká to pár hodín a potom je pokoj 😁