Antikoncepcia počas kojenia

muriel21
11. aug 2015

Ahoj maminky mam otazku..bola som u zenskeho si nechat predpisat anti a nakolko este kojim dal mi slabsiu a povedal ze pokial ju budem brat menzes nebudem mat...lenze asi po tyzdni brania sa mi pustila velmi silna menstruacia...je to normalne ze pri kojeni mam svoje dni??? 😒

siska53
11. aug 2015

@muriel21 su maminy,ktore napriek dojceniu na poziadanie menzes dostanu (moja kamoska).
Ak si zrazu zacala silno krvacat a beries tu antikoncepciu co ti predpisal,ja by som sa obrarila na toho doktora,ci je to v poriadku.

gabrielita1610
11. aug 2015

@muriel21 ahoj ,ja som nikdy nemla pravidelnejsiu menstruacii ,ako pri kojeni a tu antikoncepciu co mas ,chcela som ju aj ja ,no nakoniec som ju nebrala ,lebo moja doktorka mi povedala ,ze pri nej mozem hocikedy zakrvacat a spinit

jasminet
11. aug 2015

@muriel21 skor ti povedal, ze NEMUSIS mat menzes kym beries tu antiko... ja som brala azaliu, kojila som na poziadanie a menzes som nemala presne 2 roky od porodu. potom som zacala krvacat velmi divoko - mesiac v kuse, potom mesiac nic, potom tyzden, dva dni nic, zas tyzden atd atd atd... tak som ju vysadila....

poradila by som sa s lekarom na tvojom mieste - bud ti nesadla, alebo si telo este na nu zvyka, alebo proste budes pripad, ze menzes budes mat napriek kojeniu a antikoncepcii 😉

muriel21
autor
11. aug 2015

Dakujem za rady...hej mozno mi nepadla ale beriem ju asi tyzden tak uvidim ak by mu dlho trvala urcite sa obratim na zenskeho...som z toho dost prekvapena ze mi teraz dosla ked kojim...

katy1979
11. aug 2015

pocas kojenia menzes mozes mat. To sa vobec nevylucuje. Pri azalii by malo byt slabsie krvacanie ci ziadne ale tiez to nie je pravidlo. Ja som azaliu vysadila po dvoch tyzdnoch. bolesti brucha nafuknuta zle mi bolo hlava bolela. Nieco ako PMS

peneloppe
11. aug 2015

ja som dostala dost skoro po sekcii, tiez som kojila. potom si dala asi mesiac po sekcii implant (antikoncepciu) kde sa vraj menstruacia takmer zastavi, je tam len nejake slabsie krvacanie, u mna to tak vobec nebolo a krvacala som praveze skoro stale a velmi intenzivne. Takze implant isiel hned aj von.

mirka20
11. aug 2015

@muriel21 ja som brala dve rozne antikoncepcia pocas kojenia a pri oboch som 3 tyzdne krvacala, tyzden pauza a tak stale. tak som to po 3 mesiacoch vysadila, nakolko mi to nezapasovalo. doktor povedal, ze je to normalne, ze ma pacientky, ktore pri uzivani antiky pocas kojenia vobec nemenstruuju a ine zas krvacaju dlho. proste je to o individualne. takze menstruovat pocas kojenia urcite mozes a mozes aj krvacat, kym beries antikoncepciu.

majulino
11. aug 2015

antikoncepciu beriem od ukoncenia sestonedelia a menstruaciu som dostalla presne mesiac po navrate z porodnice pri oboch detoch

muriel21
autor
12. aug 2015

No tak som zvedava kolko bude moj menzes trvat... 😕 😕 😕
Tak fajn ze niesom jedina s tym problemom...