Antikoncepcia - spájanie blistrov

aneta1020
23. aug 2014

ahojte, chcem si oddialit menstruaciu o tyzden. Ako brat hak? po dobrani blistra mam pokracovat a po tyzdni ked uz mi menzes nebude vadit tak prestat uzivat a dat si 7 dnovu pauzu?alebo uzivat dva mesiace vkuse a potom pauza?

leiria
23. aug 2014

Ja som vzdy pokracovala v brani druheho dovtedy kym som potrebovala posunut menzes. Nikdy som nevybrala cele druhe balenie, to som si potom nechala na pripadne posunutie nabuduce. Tak mi to odporucal gynekolog a nikdy som ziaden problem nemala.

mawka
23. aug 2014

@aneta1020 ja som vzdy hned zacala s dalsim, douzivala som a potom uz klasika. ked mas pauzu s menzesom, nic sa nedeje. dalsi mesiac si ju spravis a vybavene.
ako spomina leiria predomnou, ja som zase ako ona vyskusala a rozhodilo mi to cely cyklus, potom som este dalsi mesiac aj po menzese spinila dost neprijemne. musis vyskusat, co ti sadne. kazda mame inu HAK a kazda mame iny cyklus. v zasade vsak pokracovanie bez prestavky znasa asi kazda.

ellla74
6. sep 2015

@aneta1020 je nova antika seasonique a ta je prriamo na to aby si nemensrtuovala tri mesiace a potom mas 7 dni pauzu a menstruujes .. atak to robis v kuse , tri a sedem dni ,, mam ju a celkom mi sedi , ziadne vedlajsie ucinky nemam

sveta9
8. jan 2016

Ahojte baby, sestra si kupila v predstihu antikoncepciu Seasonique. Teraz sa snazia s priatelom o babatko a zostali jej 3 blistre, tak ma poprosila, ci sa tu skusim popitat, ci by ste ich niektora nechcela. Normalna cena celeho balenia na 3 mesiace je 33 Eur, preda ju za 25 Eur a postovne zdarma. (balicek je otvoreny, ale nedotknuty). Napiste ak by ste mali zaujem 🙂

sveta9
30. jan 2016

Ahojte, mala poznamka k mojej predoslej sprave. Chcem sa podakovat vsetkym za zaujem, spominanu antikoncepciu som tu uz predala.