Antikoncepcia - vysadenie

20. apr 2023

Baby ked vysadim po tyzdni antikoncepciu pretoze mi nerobi dobre je mozne otehotniet? Uzivam ju uz 3 roky ale posledne 3 mesiace mi byva po nej velmi zle. Dala som tomu este sancu ale zase tyzden ako ju beriem mi je zle. Moja dr.ma dovolenku . Pravdepodobne sa mi rozhadze cyklus uplne ale ci mozem otehotniet hned ci sa radsej chranit (kondom). Poprosim iba o odpovede co viete poradit a nie take co tu sedia cele dni a pisu uplne odveci len z nudy.....

kacernakokse
20. apr 2023

Ochrana klesa po 24 hodinách. Nikto ti nepovie, kedy presne dostaneš prvú ovulaciu, ale ak chceš mať istotu, treba sa chrániť hneď po vysadení

somema
20. apr 2023

Ahoj, áno urcite mozes otehotniet, treba pouzivat este nejaku inu ochranu. Ak ma tvoja doktorka zastupujuceho gynekologa, skus zavolat tam, ak nie a da sa ti pockaj do konca cyklu. Musela som kvoli inemu problems vysadit v strede cyklus a to co bolo potom bola katastrofa este niekolko mesiacov... Take pms, ze dovi... bolesti extremne

ibrunova
20. apr 2023

Po mojich skúsenostiach by som dobrala celé balenie. Otehotnieť môžeš už po jednej vynechanej v 1. týždni.. Ak vysadíš po týždni užívania, dostaneš menzes a rozsypeš si celý cyklus.