Antikoncepcia Zlynda

ki_ki2
10. máj 2022

AHOJTE dievčatá, som 7 týždňov po pôrode . Dnes mi doktorka na kontrole po šestonedelí predpísala antikoncepciu zlynda . Máte s ňou skúsenosti?
Pribrali ste po nej ? Mali ste nejaké ťažkosti?

bluemoon24
10. máj 2022

Ja jsem taky dostala po porode, muj pozadavek byl jednoduchy, aby byla ucina a abych nepribrala 😅. Nepribrala jsem a tehotna zatim taky nejsem, takze za me je fajn 🙈. Zadne “vedlejsi” ucinky jsem taky nevypozorovala 🙂

ki_ki2
autor
10. máj 2022

@bluemoon24 presne to bola moja požiadavka 😂 lebo ako školáčka som brala antiku a pribrala som neskutočných 20kg takže mám rešpekt pred tým .. ale tehotna ostať nemôžem v žiadnom prípade keďže mám po sekcii takže nemám na výber a s kondómom to neni ono čo si budeme 😂 prosím ťa a menzes ti chodí normálne lebo mi vravela že ani mi nemusí chodiť alebo že hociako zvykne pri tejto anti

bluemoon24
10. máj 2022

@ki_ki2 aj ja jsem mela sekci, prvni cyklus mi ms neprisla vubec, po druhe uz ano a od te doby pravidelne po dobrani, vzdycky 1-2 dny

ki_ki2
autor
10. máj 2022

@bluemoon24 super takze žiadne priberanie ? Dúfam že aj ja sa tomu vyhnem🤦🏽‍♀️ začala si brať prvý deň menštruácie nepamätáš si ?

bluemoon24
11. máj 2022

@ki_ki2 jop, s prvni menstruaci po porode 🙂 trvala snad 14 dnů 🙈

mamkalentedkova
11. máj 2022

Ahoj..ja beriem Zlyndu 7 mesiacov ..začala som tri mesiace po pôrode .Nepribrala som..ani pleť sa nejak extrémne nezhoršila .Prvé mesiace som mala ms každé dva týždne ,teraz už v polovici blistra pravidelne ..takže za mňa celkom ok 😉

gabikaa96
11. máj 2022

@ki_ki2 ja som ju brala od februára do minulého týždňa (už nedojčim tak som prešla na inú) na začiatku som mala menštruáciu každý týždeň potom od konca marca menštruáciu vôbec nemám.

saraag
18. aug 2022

@ki_ki2 ja som vybrala jeden blister ale strašne mi busi srdce až mám pocit že ma vystre tak ju musím vysadiť. Inak som nemala žiadne problémy iné...

ivaduratna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saraag
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivaduratna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janula2511
24. máj 2023

@saraag vysadila si zlyndu? berieš niečo iné teraz?

saraag
24. máj 2023

@janula2511 vysadila som a neberiem nic mam strach a nechapem to nikdy som z tabletkami nemala problem ....

janula2511
24. máj 2023

@saraag z vedľajších účinkov máš strach? koľko si ju brala?

saraag
25. máj 2023

@janula2511 ano z vedlajsich ucinkov.brala som ju mesiac a uz po prvych par dnoch som si vsimla ze nieco nieje ok ale nepripisovala som to najskor tabletam myslela som ze to mam z kavy lebo som vela kav pila ...

janula2511
25. máj 2023

@saraag čo si mala?

saraag
25. máj 2023

@janula2511 busenie srdca ale take ze som myslela ze zemrem

janula2511
25. máj 2023

@saraag neberies lieky na tlak?

saraag
26. máj 2023

@janula2511 nie ziadne lieky neberiem.

masta3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
masta3
25. nov 2023

@martet ahoj mam cele balenie na 3 mesiace. Len ako som ti pisala odstranili mi inzerat ak mas zaujem mozme sa dohodnut. Maja

veronica23
Odpoveď bola odstránená
Zobraz