Antikoncepcna náplasť - Kto ma skúsenosť?

morciatko
1. máj 2020

Ahojte chcela by som sa spýtať kto ma skúsenosť s antikoncepcnou náplasťou
Po 9. Rokoch tabletiek musím prestať kvôli štítnej zlaze a gastritide a hľadám inú náhradu, ktorá by mi neuskodila na žalúdok čreva...
Teliesko nechcem 🙂
Budem rada keď sa podelite o skúsenosti

monika_mm
1. máj 2020

Existuje aj nehormonálna antikoncepcia PHARMATEX, mozno to by bola pre teba vhodna volba ;)

marietta0
1. máj 2020

Aj ja pouzivam Pharmatex kapsule, su bez hormonov, uz niekolko rokov. S naplastou skusenost nemam, kedze nemozem hormonalnu antiku brat.

fatimagozner
1. máj 2020

Keď som bola mlada tak som dlho používala antikoncepčné tabletky potom som prešla na naplaste. Vôbec som nepribrala, žiadne fľaky po tele, bolesti hlavy, vypadávanie vlasou žiadne nežiadúce účinky. Vydržia aj slanu morskú vodu. Po pôrode prvého dieťaťa som ju začala užívať zase a dostavili sa migrény a bolo mi z nej zle. Ale tak pokial nevyskúšate nebudete vedieť 😊😊.

morciatko
autor
1. máj 2020

Tie kapsule som tiež pozerala ale ja som veľký alergik a v recenziach boli aj ženy ktoré dostali na ro alergiu

morciatko
autor
1. máj 2020

@fatimagozner no ja už mám tak dodrbane zdravie že sa už bojím skúšať kadeco

marietta0
1. máj 2020

@morciatko ano, mozu ta stipat, ak mas narusenu sliznicu, inak nie.

layla12
1. máj 2020

@morciatko ešte existuje hormonálna antikoncepcia Nuvaring, to je krúžok ktorý sa na 3 týždne vkladá zospodu takze účinná látka neprechádza cez žalúdok.

morciatko
autor
1. máj 2020

@layla12 viem ale keď som to mala v ruke bolo to pre mňa nepredstaviteľné ako to vyberat takže to som odmietla 😀😀😀😀

layla12
1. máj 2020

@morciatko ono to teplom tela dosť zmäkne a je to v pohode. A vkladas/vyberas to len raz za 4 týždne.

morciatko
autor
1. máj 2020

@layla12 mne to vysvetľoval lekár ale neviem si to v reale vôbec predstaviť ako to budem "lovit" a čo to muzom tam nevadí
Ja som bola úplne spokojná s tabletkami ale už mi ich nedoporucuju kvôli zdravotnému stavu

duranzia
13. máj 2020

Ahojte baby ak by mala niektorá záujem predám 3-mesačne balenie antikoncepcie Karhla. Krabička nepoškodená neotvorena. Ja som ich vysadila a možno poslúži niektorej z vás. Cena je 25€ aj s poštovným. Dátum EXP. 03/2022.