Bolesti v podbrušku po vysadení antikoncepcie

piskotka2014
29. okt 2014

ahojte ,chcem sa spytat ci mala niektora z vas po vysadeni antikoncepcie bolesti v podbrusku ,boli ma to uz 4 den,rano menej pobede viac ,chvilami sa to ukludni a vecer je to celkom ok,mam aj nafuknute brusko,dnes som bola u zenskeho a povedal ze to len pracuju vajecniky,kedze doteraz oddychovali.S antikoncepciu som skoncila pred 15 dnami na to za 3 dni som mala mrsku bolesti som mala len prvy den mrsky a potom klud a teraz mi to zacalo v nedelu pobolievat,Mam strach do kedy ma to bude takto pobolievat,kedze musim chodit aj do prace a tam je to neznesitelne,v pripade viete mi na to nieco poradit,niake cajiky,len nie lieky.Dakujem a pekny vecer vam zelam 🙂

hviezdicka111
29. okt 2014

@piskotka2014 dr. mal pravdu 🙂 vydrz, upravi sa to...pre telo je sok, ze zrazu nedostava pravidelnu davku umelych hormonov...musi sa z toho spamatat...neviem, ktory DC si, ale pravdepodobne ta bolest bude ovu... po vysadeni HAK moze byt taka "blazniva" ovulacia....

piskotka2014
autor
29. okt 2014

Mali sme aj par nechranenych stykov,je mozne ze by to bolo aj s otehotnenia ?doktor tam nic nevidel zatial, ze by to bolo skoro ,no neviem 😖

zvedavka13
30. okt 2014

@piskotka2014 Ja som vsadila po 17 rokoch HAK a jediné, čo som cítila ako zmenu bolo to nafúknuté bruško...
sú to už 3 mesiace a menzes mám presne tak, ako keď som ju užívala...každých 28 dní a trochu viac bolestivú.. no a teda potom ešte... brutálne zhoršenie alergie, ale to sa dalo čakať, kedže som HAK brala kvôli tomu (ustálená hladina hormónov)

boubelka0021
2. nov 2014

Baby a ked ste vysadili hak po 1.roku a 3.mesiacoch dostali ste krami hned po 7.dnovej pauze alebo ako....

zuzulka3333
10. nov 2014

Ja som vysadila po viac ako styroch rokoch hak, bude to pomaly mesiac co som "cista", zeny, ale poviem vam, ze tak ma vajecniky bolia uz stvrty den, ze mam pocit ze ked chodim, mi vypadnu.. dufam, ze sa to ustali.. verim, ze je to len vyplavovanie toho dlhorocneho bordelu a zaciatok normalneho fungovania. Co sa tyka vahy, mam skor pocit, ze to slo smerom dole, ako hore a hlavne prsia mam pocit, ze doslova odchadzaju ☹ pozitivum je urcite zvysena chut na sex 🙂 😝

piskotka2014
autor
14. nov 2014

Zuzulka3333 uplne s tebou suhlasim ,mna tiez velmi boleli ze som nemohla ani chodit 🙂 myslela som ze mi prasne nieco vo vnutri ako to bolelo,tiez som schudla po vysadenia ta chut na sex ani nehovorim 🙂 takze velmi podobna skusenost.

janulka2307
17. nov 2014

Som mesiac po vysadeni antiky, v podbrušku krče, nafuknutá som ako balon ,kramy nikde :D :D... ale co ma najviac trápi že mi veľmi vypadvaju vlasy,stalo sa aj vám to???
Uzivala som dienoretee...

zuzulka3333
18. nov 2014

@janulka2307 s tymi vlasmi som na tom rovnako! ☹
@piskotka2014 polepsilo sa ti? ja cakam cyklus, ci sa mu uraci prist 😀

janulka2307
19. nov 2014

Krámy som nakoniec dostala včera čo ma veľmi potešilo , ale tak silné že ani ascorutin a kanavit nepomáhaju... , a s tými vlasmi neviem čo robiť, či ísť ku kožnej abo si kúpiť niečo z lekárne ... Zúfala som z toho :( predtým krásne husté, a teraz?? Seno ... ☹ 😒
Neviete čo by mohlo pomôcť ??? 🙂

piskotka2014
autor
20. nov 2014

zuzulka3333 ano polepsilo ,nastastie to preslo,trvalo to cca3 dni, teraz som po druhej mrske uz tej normalnej a bolesti zatial nemam ani nafuknute brucho,tak snad to bolo len ten raz po vysadeni.Mne vlasy nezacali padat ale zato sa zacali riadne mastit.

alexko007
12. feb 2015

Ja som vysadila pred dvoma tyzdnami a dnes mi zacali tie bolesti ze ani chodit tak mi doktor poradil vitamin B preventivne lebo ked som pred dvoma rokmi vysadila na dva mesiace tak mi narastla cysta. Mala som hrozne bolesti a ked som sla na pohotovost tak mi tam nasli cystu ktoru museli hned vybrat. Takze mam respekt pred vysadenim a dufam ze tentoraz sa to nezopakuje.

fildusko
23. feb 2015

@zuzulka3333 Ahoj,kedy sa uracilo Tvojmu cyklu vtedy prist,za aky cas to bolo?Lebo ja cakam uz druhy tyzden a neviem,co s tym...

zuzulka3333
25. feb 2015

@fildusko ahoj, 19.10. som vysadila tabletky a cyklus som mala 21.10., nasledujuci 23.11. takze relativne v pohode na to, co som ocakavala. a teraz plus-minus 2,3 dni mam stale tak, ako mam mat. 🙂

fildusko
25. feb 2015

@zuzulka3333 Ahoj,dakujem Ti,tak ja stale len cakam a stale nic.uz som si pre istotu kupila aj test,ale tehotna nie som...tak asi budem musiet dostat vyvolavacku.5,3, idem k lekarovi,tak ak sa dovtedy menzes nedostavi,tak uvidim,co na to doktor.dik za info...

katka553
27. feb 2015

ahojte žienky, po vysadení HAK ste mali normálnu menštruáciu ako predtým? Ja som vysadila pred štyrmi mesiacmi, mám pomerne pravidelný cyklus, ale pri poslednej menštruácii som mala nejaké zrazeniny, alebo neviem ako to nazvať... Predtým vôbec nie... Je to ok? Ďakujem.

fildusko
27. feb 2015

@katka553 Ahoj,ja som po vysadeni uz nedostala ziadnu...stale cakam..dnes presne 2 tyzdne a stale nic....tehotna nie som,robila som si test...takze neviem,co to ma byt....poslednu som mala teraz v januari,,,16,1,nemyslim si,ze je to uplne ok....skor asi nejake cistenie...asi by som sa radsej obratila na lekara....

sandricka2011
16. mar 2015

ja som vysadila pred asi 3 tyzdnami. Tiez ma strasne bolela cela maternica.ale uz to preslo. Stale ma ale bolia prsia. neviem preco. A priberam asi kilo za tyden. je to normalne??? myslism,ze teda nie je. triafa ma z toho. 😠 😠 😠 😠 😠

fildusko
29. mar 2015

@sandricka2011 Ahoj-,aj ja som pribrala..asi tak 2-3 kila,neviem,ci z toho,ze som ju vysadila...to si nmyslim...ake ktovie..mozno ma niekto s tym skusenosti...taj nech nam da info...diky

natuska333782
3. jún 2016

Ahojte baby. Vysadila som antikoncepciu (KarHla) a zo zaciatku fajn ale tento tyzdrn ma zacalo boliet podbrusko aj ked cikam tak mam take tlaky ako keby. Mam stres ci niesom tehotna a vdaka tomu som v noci grcala a hnačkovala. To som mala aj ori antikoncepcii. Ale mali sme ochranu. Mate pod9bne slusenosti?

januli89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nadusa1113
23. júl 2016

Ahojte Baby potrebujem radu tiez som vysadila antiku cca pred 3 tyzdnami mozno mesiac ideme s priatelom bez ochrany mala by som mat menstruaciu ale asi po 2 tyzdnoch co som antiku vysadila sami ukazalo len spinenie ktore trvalo priblizne len 2 dni a na treti den len tlak v podbrusku moze sa to tiez ratat ako menstruacia alebo mozem byt tehotna ? Dakujem

darina05
20. júl 2021

@zuzulka3333 ahoj keď si vysadila hák chudla si a mala tiež také nevoľnosti brucha lebo ja odkedy vysadila chudnem za 2mes 6kg a plus nervozita jeden cudne zo žalúdka ci to telo sa s tým vyrovnava.