Cyklus po užití tabletky Escapelle

zuzik4884
5. feb 2013

Prosim vas vie mi niekto poradit?
Uzila som tabletku escapelle v decembri 13. dostala som mestruciu v decembri tak ako som mala 28.decembra, potom som dostala mestruaciu 28 januara normalne 4 dni krvacanie, a dnes ma zacalo boliet bruchu a zacala som krvacat? je to normalne?? robila som si aj test po mesiaci ci nahodou nie som tehotna a vyslo negativne.dakujem

erulka77
5. feb 2013

Ja by som volala gynu a opytala sa

zuzik4884
autor
5. feb 2013

idem tam teraz piatok nevie ci mam cakat ci volat

zuzik4884
autor
5. feb 2013

A nemozem krvacat z trasiaceho chudnucieho stroju??

erulka77
5. feb 2013

@zuzik4884 no to neviem istotou ale nemyslim ze s toho stroju

erulka77
5. feb 2013

@erulka77 ale aj tak bez vys. ty to asi ani lekar nepovie z coho moze to byt aj z ranky na krcku maternice ktovie

hadassah
5. feb 2013

vyzerá to byť, že si v polovici ďalšieho cyklu, teda niekde okolo ovulácie, ak nekrvácaš veľmi, môže to byť spôsobené prasknutím folikulu. V každom prípade choď na gyndu, nech ťa pozrie ultrazvukom.

sissy27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hadassah
5. feb 2013

@sissy27 áno, je to riadna chémia, pred pár rokmi som aj ja užila a moja doktorka povedala, že to je taká dávka pre koňa 😀

zuzik4884
autor
5. feb 2013

take svinstvo som nechcela brat..teraz mam deti tak uz chcem 😀 ..ja se len pytam ci to nemoze byt z toho stroja ked som po porode aj ked pol roka..ale neviem ci mozes chodit na take uz vies
@sissy27

zuzik4884
autor
5. feb 2013

@hadassah no pekne aj ja som o tom citala, ked nema clovek na vyber,ked uz praskne kondom..konec

ivusaa
13. feb 2013

isto to nieje zo stroja ...escapelle je neskutocne svinstvo a brat to treba len vov ynimocnych pripadoch pretoze to am okrem ineho neskutocne mnozstvo vedlajsich ucinkov...cyklus moze byt nepravidelny nejaky cas pretoze taku davku hormonov organizmus len tak neprehltne ...ale tiez by som zasla pre istotu na vysetrenie 🙂

jezzka
13. apr 2021

Ahojte chc sa opýtať užila som escapelle do 5 hodín a menzes som dostala na deň ale teraz mi mešká už 4dni ..mala som pohlavný styk ale nič vedome žeby sa niečo stalo ...môže byť meškanie na ďalší cyklus ?