Diane 35 - skúsenosti

alexandra1805
15. jan 2017

Ahojte , chcem sa pekne opyatt na Antiku Diane 35 , mate snou skusenosti ? Brali ste ju aj vy ? 🙂
Zajtra sa chystam ku gynde, kvoli tvari :( mam strasne akne , plus chlpky sa mi zacali objavovat na tvari co som stym problem nildy nemala :( chcem si dat samozrejme urobit aj hormonalny profil.
Viete mi poradit , ktora je dobra ? A ucinna .
Chcela som ist aj na laser ale kedze je tie sedenia su dost drahe :( dakujeme za vase odpovede .

maria1989
15. jan 2017

Áno, fungovalo to. Hlavne sa daj vyšetriť, či nemáš vrodený trombofilný stav.

alexandra1805
autor
15. jan 2017

@maria1989 a funguje to aj na tie chlpky ? Zastavi to rast ci ako ?
Co je to ten trombofilny stav prosim vas ? Ďakujem

maria1989
15. jan 2017

Chĺpky som nemala, to neviem povedať. Fungovalo to na vyrážky. Inak niekedy ma z tých tabletiek veľmi bolela hlava, prešla som na iné. Trombofilný stav =zvýšená náchylnosť na zrážanie krvi, podmienená geneticky. Inak môžeš si prečítať toto: https://diva.aktuality.sk/clanok/37740/kauza-s-....

alexandra1805
autor
15. jan 2017

@maria1989 ďakujem , čitala som 🙂
No zajtra sa stavim u gyndi mozno nieco poradi a niekde ma posle a dufam ze mi a pomoze ,, vsal kazda zena sa chce pacit ;) a mam ozaj hroznu tvar ,aj akne a este ktomu aj tie neziadujuce chlpky na tvari . odfarbujem ich ale uz ma to nebavi. :(

maria1989
15. jan 2017

Kamarátka vyriešila akné u kožnej, možno by si mohla skôr tam skúsiť. Veď uvidíš, čo povie lekárka.

malinka158
15. jan 2017

Ahoj ja beriem vreyu. Je to to iste ako diane 35. Mne pomohla na akne aj s chlpkami. Ale zazraky necakaj. Po vysadeni budes tam kde si bola. Dokonca to mozes mat aj vsetko horsie. Dobre zvaz ci do toho pojdes

alexandra1805
autor
15. jan 2017

@malinka158 a prestali menej rast ci pomalsie ci akp ? 🙂

malinka158
15. jan 2017

@alexandra1805 rastu pomalsie a nie az tak nahusto. Ale tiez to trvalo aspon pol roka kym bolo vidiet nejaky vysledok

alexandra1805
autor
15. jan 2017

@malinka158 hm tak to tiez neni asi bohvie co :/ asi sa ich nezbavim nikdy na tej tvari

dzejna22
15. jan 2017

@alexandra1805 ahoj, ja som mala taký istý problém ako ty. Akné, mastili sa mi vlasy a aj tmavšie chĺpky mi začali vyrastať. Zašla som na gyndu a doktorka mi odporučila BELARU, je berem ju už asi 3 rok a pekne sa mi to všetko upravilo. Treba však vydržať aspoň 3 mesiace kým pocítiš výraznejšie účinky. Predtým som brala Chloe a to je to iste čo Diane35 a aj kamoška brala to Diane35 a vraj je to svinstvo. Nemôžeš to užívať dlhšie ako 6 mesiacov.
čiže z mojej strany jednoznačne Belara na pleť a vlasy
Pekný deň 🙂

malinka158
15. jan 2017

najprv musis zistit pricinu preco ti rastu chlpky. napr mozes mat aj cystu alebo problem zo stitnou zlazou. vtedy budes brat HAK zbytocne. daj si najprv urobit hormonalny profil

alexandra1805
autor
15. jan 2017

@dzejna22 ale na tvari chlpky ? Ja uz neviem co snima holiť ich rozhodne nechcem lebo budu rast estw viac ,,,
A prestali rast ? Alebo sa stratili ?
Yz sa na tvar niekedy nemozem kukat
@malinka158 ano zajdem ku gynde a nech mi urobi nejake vysetrenie rozhodne .

shia
16. jan 2017

@alexandra1805 no neviem ci vies, ale tuto anikoncepciu uz v mnohych krajinach, "samozrejme" okrem SR, uz zakazali, kedze boli snou spojene viacerne umrtia, co sposobovala zrazeniny..ja osobne som ju pred 10 rokomi brala, kvoli pleti, vtedy mi pomohla, teraz by som kvoli tomu zdravie neriskovala. Prikladam len jeden clanok co mi prvy prisiel pod ruku http://www.hlavnespravy.sk/francuzsko-lekari-ne..., ked si kliknes na nete do vyhladavania, vyskoci ti ich hend niekolko, tak sa sama rozhodni...ja viem, ze vedlajsie ucinky su vsade, ale ked ju uz v inych krajinach vyslovene zakazali a stiahli z trhu, neviem neviem ci by som to riskovala na SR, kam prvotriedne tovary urcite nechodia....

luci74
16. jan 2017

Diane 35 a Chloe už nie je..s tým istým obsahom je Vreya a Minerva..užívam Vreyu, ale pravdepodobne s ňou skoncujem...mám teraz zlé obdobie tak neviem či je to ňou keďže užívam len druhý blister, no nemám chuť absolútne do sexu, bolo mi zvracanie denne a žeby mi pomáhala na vyrážky to teda nie...

ada510
6. apr 2017

Ahoj ak niekto mate kupila by som dakujem

snehovagula
22. máj 2017

@ada510 Ahoj, mám ešte tri zvyšné balenia Diane, ak máš záujem ozvi sa na anka.rony18@gmail.com

renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulla87
21. nov 2020

Nepredáva niekto Diane 35? V lekárni ju už neviem zohnať. Ak náhodou niekto má ozvite sa 😉

renata1405
28. júl 2023

Kupim diane35