Escapelle počas užívania antikoncepcie

kik535
23. apr 2015

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať na názor prípadne skúsenosti s užitím escapelle tabletky po počas brania HA. Nakoľko som mala minulý týždeň pohlavný styk spriateľom a nestihol ho..vytiahnuť a ráno na to som si všimla, že som zabudla vziať tabletku, preľakla som sa a vzala som rovno dve...hned som šla do lekárne kúpiť si escapelle ale lekárnička mi to neodporučila. Na druhy deň som sa však rozhodla si ju kúpiť a vziať čize som ju zobrala po 40 hodinach od styku. Bola som na konci balíčka antikoncepcie ostali už len 3 tabletky tak som z dôvodu, že som vzala escapelle ich nechala tak, že si dám pauzu aby mi prisli kramy...dnes je uz 4ty den co som mala dostať a stale nič.... Myslite, že môžem byť tehotna?

trgypadl
23. apr 2015

@kik535 naco mas rozum????si to uplne rozhadzala

kik535
autor
23. apr 2015

@trgypadl prepacte ale nepisem to sem na to aby ma niekto súdil ale chcem vediet niekoho názor....bohuzial radšej som si tu tabletku dala radšej ako mať teraz babo počas vyšky.

trgypadl
23. apr 2015

@kik535 pozri sa uzivas hak,a do toho si plesnes este postkoitalne kontraceptivum,ked uzivas hak,tak si aj prestuduj pribalovy letak co trreba robit v ripade vynechanej tabletky

meluela
23. apr 2015

@kik535 tehotna s najvacsou pravdepodobnostou nie si .. najlepsie by bolo zajst k lekarovi alebo aspon zavolat .. ci cakat na menzes alebo normalne pokracovat v uzivani ... zavolala by som aj kvoli zdraviu, ci neni lepsie na nejaky cas hak vynechat kym cyklus nabehne (zvysene riziko trombozy/embolie a pod.)

kik535
autor
23. apr 2015

@meluela dakujem za nazor....momentalne mam dost stresove obdobie a bude to mozno aj tym ...a @trgypadl v escapelle sa pise ze sa uziva v pripade ak zlyha ina forma antikoncepcie a tym je myslena aj HA ...a neboj pribalove letaky som si pred tym precitala

trgypadl
23. apr 2015

@kik535 ano asi dost zle,lebo si mala pokracovat v baleni antikoncepcie a nie v zobrani 2 tbl naraz a potom este k tomu aj poskoitalne kontraceptivum
cize si si to uplne rozhadzala

kik535
autor
24. apr 2015

V baleni mi zostali uz len tri tabletky ...takze si nemyslim ze by to bolo az take katastrofalne @trgypadl

dadulka256
24. apr 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

nuvaring
24. apr 2015

@kik535 tým je myslena iná! Forma antikoncepcie,nie hormonalna! Zbytočne si dala telu zabrať,celé zlé!

trgypadl
24. apr 2015

@nuvaring vsak prave mala si ich douzivat a pockat na menstruaciu