Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hnedý výtok po vysadení hormonálnej antikoncepcie

marianna1985
26. jan 2013

kocky uz 2 dni mam tmavo hnedy vytok s trochou krv, som po vysadeni hak je to normalne? mam sa bat ci ist k dr. som z toho na nervy, mate s tymto skusenosti?

zuzulica
26. jan 2013

@marianna1985 Nenapísala si či máš mať normálne menzes, kedy si ju vysadila?Ja som po vysadení prvý krát normálne dostala, potom pár mesiacov nič a potom asi rok tak hala bala.

marianna1985
autor
27. jan 2013

@zuzulica 5.1 som vysadila hak, 9.1 som dostala normalne menzes, a od piatka mam hnedy vytok, dnes sa uz trocha podoba zaschnutej krv. nemam bolesti, uvazujem ze behnem k Dr.lebo sa citim unavena viac ako obvykle

zuzulica
27. jan 2013

@marianna1985 Asi to bude z toho, že telo je zblbnuté bez tých tabletiek, ale radšej behni, budeš mať klud 🙂

marianna1985
autor
29. jan 2013

tak isla som k Dr, tam som odpadla, povedala ze niesom tehotna ☹ a spinenie mam este stale, ale Dr povedala ze je to nieje normalne, lebo od stvrtka pom schudla 3kg tak mi bude robit nejake testy a vysetrenie, snad to dopadne dobre, lebo spieneie v takom mnozstve uz nieje ok

Tu začni písať odpoveď...

Odošli