Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hormonálna antikoncepcia a menštruácia

katka9692
23. apr 2013

ahojte, prosím vás beriem HAK Dienorette teraz druhý mesiac...do 7 dňovej pauzy mi zostávajú ešte 2 tabletky. problém je ten, že už dnes mi prišla menštruácia, no veľmi slabá. Aký môže byť problém?

mariankamk
23. apr 2013

@katka9692 ešte si telo nezvyklo, prvé 3 cykly môžu byť rozhádzané... normálne užívaj bez zmeny ďalej, ofsleduj si ten ďalší cyklus a ak by bol problematicky ešte stále aj na jeho konci, pred douzivanim 3. blistra, tak by som vybehla za gyn, nech prehodnotí možnosť zmeny aktuálnej hak za inú...

katka9692
autor
23. apr 2013

mariankamk ďakujem za radu 🙂

zuzi79
23. apr 2013

ja som pri začatí užívania HAK krvácala resp. špinila aj celé dva mesiace, kým sa to upravilo, a podobne som to už počula aj od mojich kamošiek. Prvé 3 mesiace sú rozhádzané.

sympa1
23. apr 2013

@katka9692 ja som mala rozhadzany cely rok!!!!!!!! kym som nemala HAK som mala menzes ako hodinky..ako som zacala uzivat moje telo si neslo zvyknut....a momentalne koncim s HAK

katka9692
autor
24. apr 2013

ďakujem vám za rady 🙂 uvidím,ako to bude ďalej pokračovať

Tu začni písať odpoveď...

Odošli