Je možné otehotnenie počas šestonedelia?

antonia123456
1. sep 2016

Ahojte. Som dva tyzdne po porode a vcera som mala s partnerom nechraneny styk a spravil sa do mna. Chcela by som vediet co mozem otehotniet. Dojcim ale aj prikrmujem. Dakujem

nivea777
1. sep 2016

@antonia123456 jasne,ze mozes..dokonca som citala,ze tesne po porode je vysoka sanca

liaka
1. sep 2016

Samozrejme. Po porode su zeny este chytlavejsie. Najtazsie je otehotniet prvykrst. Potom to uz ide 🙂

ajsa20
1. sep 2016

2 tyzdne po porode si mala styk?...je nacase si zacat vazit samu seba...a co sa otehotnenia tyka, mozne je vsetko, aj zeny po sterilizacii otehotneli

liaka
1. sep 2016

@liaka oprava- prvýkrát. Mobil si pise, co sa mu zachce

gala79
1. sep 2016

zastrelte ma, ale ty mas 2 tyzdne po porode chut & silu & volu & potrebu atd. mat styk ??? ale spat k otazke, ano otehotniet mozes...

evittam
1. sep 2016

@liaka Ako pre koho 😉

moni244
1. sep 2016

Tak ked si nedavate pozor a sexujete tak skoro, tak sa necuduj, ak otehotnies

candii
1. sep 2016

Najprv robis a potom sa pytas?Dokonca je este vacsia pravdepodobnost otehotnenia tesne po porode. Len nerozumiem preco svojmu telu nedas cas sa zregenerovat a hned praktizujes styk. 2 tyzdne je velmi skoro..

alenky
1. sep 2016

Fuuuu a ty si vobec rodila? 2tyzdne po porode? To som bola taka ubolena, ze ma ani len nenapadlo pomysliet na intimnosti. Nam sa podarilo otehotniet ked mala dcerka 9mes.podotykam pri uzivani tbl hak-v case ked som bola chora. Moj nazor je taky, ze ked sa zena po porode spravne nechrani je velmi vysoke riziko dalsieho otehotnenia asi tolko.

antonia123456
autor
1. sep 2016

Ja som po cisarskom reze takze som nebola dole ubolena

moni244
1. sep 2016

@antonia123456 este lepsie, zena, vaz si trocha svoje telo

gala79
1. sep 2016

@antonia123456 to si teraz srandu robis, ze ??? a jazva po cisarskom ?? to uz si bola uplne zahojena a cerstva ako mlada srnka ?? bez komentara...

miriamn76
1. sep 2016

@antonia123456 moja spoluziacka otehotnela mesiac po porode

nikolkachloe
1. sep 2016

OmG ... 🙂 jasne ze ano mozno uz si :P :P :P

nivea777
1. sep 2016

ja som bola stale v tom,ze v sestonedeli by sa nemalo sexovat :D

erickatt
1. sep 2016

Môjho ženského dr. Manželka tak otehotnela. Jedno malo 10 mesiacov a už mali druhe

sardinka335
1. sep 2016

@ajsa20 a čo to ma spoločne s ,,vážením si samej seba,,? Nie kazda mala dramaticko hystericky porod (extremne povedane) a musi sediet na plavacom kolese a tu kočka mala sekciu takze šušku ma ako pred porodom nie? Tam sa jedna o maternicu a nie o vaginu aby sa zregenerovala v jej pripade.
Dva týždne sa aj mne zda skoro ale tak ked obaja dobrovolne chcu a je chut tak čo. Ja som tiez nedodrzala 6tyzdnov ...po 4 sme na to vhupli lebo som mala chut a chceli sme, nemam pocit ze by som si tým nevazila samu seba.

@antonia123456 nemyslím si ze 2 tyzdne po si tehotna ale nabuduce radšej kondom...
@nivea777 šak to nemusi byt zrovna pohlavny styk...sex ma mnoho podob nie?

mirka17
1. sep 2016

@sardinka335 to si teda na omyle že maš šušku ako pred pôrodom, ked si mala sekciu, z nejakých nevysvetlitelných príčin, sú o tom mnohé články, majú ženy po sekcii problém s intímnym životom oveľa väčší ako baby ktoré rodili normálne, ja sama o tom niečo viem.

225lenka25
1. sep 2016

Tak asi keď mala pohlavný styk tak problémy nemá nie ? Pochybujem žeby mali styk V bolestiach. A vôbec prečo súdiť?

cannella
1. sep 2016

@225lenka25 tu nejde o to, či má s tým fyzicky problém.

@antonia123456 či si po sekcii, alebo normálnom porode, sex sa za žiadnych okolností neodporúča, lebo je veľké riziko zavesenia infekcie. Otehotnieť môžeš, povedz mi jediný dôvod, prečo by si nemohla.
Ooooo la la, ak by si otehotnela, tak tehotenstvo hneď takto po SC bude fakt zaberal na tvoju maternicu.

sardinka335
1. sep 2016

@mirka17 konkretizuj ake problémy mozeš aj članok.... 🙂
Problémy so sexuálnym zivotom su myslím si na oboch stranách spektra...či uz vaginalny porod alebo sekcia. Myslela som to skor tak, ze dieta neprešlo vaginou, neroztiahlo ,,ju,, neni nastrih atd. Takze teoreticky by tam nemal byt problém vo vagine ako takej. Ine komplikacie mi nenapadaju ale tak rada sa niečo nove naučím.

225lenka25
1. sep 2016

A čo budeme sa nad tým pohorsovat? Ach smiešne

sibalka21
1. sep 2016

neviem ci si pripravena uz na dalsie :D ale ak sa spravil do teba tak asi si :D .... to co je za otazku ci mozes otehotniet ked sa spravil do teba? SAMOZREJME ze mozes, kojenie nieje antikoncepcia ... Sesterka otehotnela 3 tyzdne po porode ale samozrejme potratila kedze telo nebolo zotavene z tehotenstva

sardinka335
1. sep 2016

@225lenka25 aaaaaale prosim ta, ak im to klape tak je to len dobre, tu podchvilou zeny ,,nariekaju,, ako sex nemaju lebo sa to pri 1 dietati proste ,,nedá,,. Potom chcu verných mužov, nežných a neviem čo...u zdraveho chlapa to bez sexu (aspon z času na čas) nejde.

sibalka21
1. sep 2016

ale tiez nechapem co sa pohorsovat nad tym ze mala dva tyzdne po porode styk.. ja som bola zasivana zvnutra aj zvonka, 30 hodin som rodila ale po dvoch tyzdnoch som bola zahojena a po troch tyzdnoch sme maly sex.... A co? :D Ved kazdy sexuje kedy sa mu zachce, pokial nemala problemy tak nech si robi co chce predsa... AZ na to ze si nedavali pozor :D

maryah
1. sep 2016

keď som si prečítala, že ste mali styk dva týždne po pôrode, tak som vykríkla, že aaaauuuu 😀 ale potom som niekde zazrela, že si po cisárskom tak som si povedala, že ok 😀 ale aj tak...
myslím, že otehotnieť môžeš, kojenie nie je antokoncepcia...

evittam
1. sep 2016

@sardinka335 No veď hej - sex má rôzne podoby - len ak by to teda nebol pohlavný styk tak by sa asi ťažko pýtala, či môže byť tehotná . 😉 To len k tvojej poznámke - inak s tebou súhlasím.

gala79
1. sep 2016

...tak preco z toho hned nespravit preteky, kto mal co najskor po porode styk ?! hned vedla sutaznej discipliny "kto najdhsie koji" a "kto najrychlejsie dieta odplienkoval" ... skoro som zabudla na disciplinu " moje dieta vie v 3 rokoch celu abecedu, a aj v anglictine.. ".. uz je ten kon obcas fakt des... 😔

papricka33
1. sep 2016

@antonia123456sorry, nedá mi to ale: Čožeee, Booože to neviete chvíľu vydržať?! Čo ste králiky? Mňa by trápilo aj to, či nedostanem nejakú infekciu. Tých 6 týždňov má totiž nejaký význam.

maciatkolulu
1. sep 2016

mala som tri cisarske a uprimne si neviem predstavit sexovat po dvoch tyzdnoch.... Ale tak, ked si mala chut, co si fakt neviem predstavit a navyse tych sest tyzdnov ma nejake to svoje opodstatnenie, ale ok, a k tomu, ci mozes otehotneniet, to mi teda uprimne neda, ty si si spravila dieta, tak predpokladam, ze vies, ako sa robi, tak potom nechapem, ako sa mozes pytat a ako mozete byt aj s partnerom tak neopatrni, ze sa do teba spravi, sama pises, ze aj prikrmujes dvojtyzdenne dieta, takze dokonca ani plne nekojis, aj ked ani to nie je vobec zaruka neotehotnenia, takze odpoved je jednoducha, ano mozes byt tehotna
@antonia123456