Kedy začať s antikou po potrate?

nikanikaa
6. jún 2017

Antikoncepcia
Dobrý deň, dnes je to druhý týždeň po potrate ktorý som mala v siedmom týždni ...
Vcera som bola u lekárky, predpísala mi antikoncepciu Lunytta...kedy mám začať s jej užívaním? Mám počkať do prvej menštruácie ,alebo môžem hneď?
V príbalovom letáku bolo, že v prvý deň krvácania, ale menzsteuacia po potrate sa môže dostaviť az o 4-6 týždňov ...
Lekárka mi povedala,že môžem hneď ale ešte sa treba chrániť aj inak,aspoň 7 dní...
Chcela by som ešte iný názor.dakujem

alilka
6. jún 2017

@nikanikaa ahoj..môžem sa spýtať prečo začínaš brať antiku?nechceš bábo,či odporúčanie lekárky?

nikanikaa
autor
6. jún 2017

@alilka
Lekáeka mi odporučila aspoň tri mesiace neotehotniet, okrem toho tiež to nemám v pláne v dohľadnej budúcnosti.

alilka
6. jún 2017

@nikanikaa jaaaj tak keď to nemáš v pláne tak tomu rozumiem 😉

nikanikaa
autor
6. jún 2017

@alilka
Som rada,ale iné som sa pýtala...

marcelik88
6. jún 2017

Osobne by som si pockala kym samovolne nepride menstruacia. Vies si predstavit, co mas teraz v tele? Telo sa potrebuje spamatat samo svojvolne a potom by som ho zatazovala hormonami navyse. Byt tebou pouzijem kondom a po menzese by som sla do antiky😉

marcelik88
6. jún 2017

Je to uplne normalne. Tak ako sa meni tvoje telo, tak sa meni aj intenzita. Ak si mala nechraneny sex tak je pravdepodobnost, ze to moze byt sposobene aj tym ale podla mna by si sa potom pytala trocha inak 😉

nikanikaa
autor
6. jún 2017

Žiadny sex nebol, nie to ešte nechránený
Len lekárka mi povedala tak ako som písala vyššie, chcela som vedieť či nemá niekto podobnú skúsenosť