Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko stojí antikoncepcia?

livi9
2. feb 2016

Idem k doktorke aby mi pretpisala antikoncepiciu 😀 bude ma aj vysetrovat pretpokladam,
Len neviem aka.je.cena 😒

cverka
2. feb 2016

Nič v zlom, ale naprv rieš hodinu slovenského jazyka a potom doktorku...

stellamaris
2. feb 2016

predpisala.....antikoncepcia....predpokladam.......................dievca,viac ako antikoncepciu potrebujes doplnit znalost slovenskej gramatiky 😀

katka1981
2. feb 2016

Ked ti dr. nejaku navrhne, spytaj sa jej, ona cenu vidi v pocitaci. Su lacnejsie, drahsie. V kazdom pripade je to svinstvo a ajtak nie je 100 perc. ucinna, tak si davaj pozor aj potom. Len neviem ci ti nejaku predpise, lebo podla pravopisu mas tak 11-12 rokov.

sardinka335
2. feb 2016

Ja zase predpokladám, ze si u gynekologa ešte nikdy nebola - kedze ,,predpokladáš,, že ta bude vyšetrovať...no neviem čo si čakala? Cena je rozna, závisí to aj od teba ake su tvoje finančne možnosti a aku ti doktorka odporuči - ona ti aj povie kolko stoji. Preposielam link kde su orientačne ceny antikoncepcie : http://www.antikoncepcia-hormonalna.sk

baaambulkaa
2. feb 2016

ceny sú rôzne, vyšetrovať ťa bude, ale toho sa neboj 🙂 povedz jej, akú cenu by si bola schopná dávať mesačne a lekár ti podľa toho vhodnú vyberie

leeenka26
2. feb 2016

zaujimave, jedina, ok dve poradila k veci...kokos co sa tu riesi furt gramatika nechapem a vsetko okolo len nie k veci

liaka
2. feb 2016

Ja plati rocny poplatok 10 eur. Mam Aidee a za nu platim 10 eur mesacne. Budu ta vysetrovat . Vezmu ti krv tak prid nalacno.

cervenaruza123
2. feb 2016

@livi9 Tak priblizne vyjde antikoncepcia na mesiac okolo tych 8 - 10€, niektora menej, niektora viac. To uz zavisi aj od toho, aku ti odporuci, urcite sa o tom informuj, aka priblizne bude cena.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli