Krv na nohavičkách. Zabudla som užiť tabketku

aalzbetkaa
6. feb 2017

BAby Ahojte. Minulý utorok som zabudla si dať tabletu HA a keď som si spomenula akurát som sa hrala s neterou A niekde mi vypadla. Nenašla som ju. V stredu som začala spinit troska krvou. A ráno mi býva niekedy zle až vraciam. Myslite že by som bola tehotná? Sex som mala piatok pred zabudnutou tabletou A teraz V sobotu. A stále spinim aj mi je zle . Mali ste niektorá skúsenosti? Prosím. Mám 25 A ešte sa mi takého niečo nestalo.

sibalka21
6. feb 2017

@aalzbetkaa Ak mala v piatok sex a nasledne az v utorok si si zabudla dat tabletku, tak to urcite nebude tehotenstvo koli tej zabudnutej tabletke.... Kedze medzi tym, si mala dalsie tri tabletky....Ak by si aj nahodou v utorok otehotnela, nemozes mat este priznaky, kedze vajicko sa oplodni a uhniezdi do 10dni od ovulacie (ak si teda mala vobec mat v tom case ovulaciu) a az po uhniezdeni vytvara hormon HCG.... Skor to robi psychika, vies, ze si si zabudla dat tabletku a bojis sa, ze ostanes tehu, tak ti rozum podvedome vytvara priznaky.... Ak bude meskat MS sprav si test, ale pravdepodobne bude negativny.... Samozrejme si mohla otehotniet skor, ak antika zlyhala, ale ak mas priznaky urcite nie z utorka 🙂 Drzim palce 🙂

aalzbetkaa
autor
6. feb 2017

@sibalka21 no akurát V utorok som mala deň pred ovulkou. Dúfam teda že to si len fakt namyslam 🙂

ibrunova
6. feb 2017

To záleží, koľká to bola tabletka, v poradí z balenia.

nella156
6. feb 2017

Prosim neviete mi poradit,,stalo sa mi zial ze som 2 dni za sebou nevzala tabletku teraz vo stvrtok a v piatok,,,a v sobotu rano bum bolesti brucha a krvacanie,,,takto to je uz 3ti den,,,mam akokeby normálnu silnu mrchu,,,tabletky beriem dalej ako som sa docitala,,len ako si neviem co teraz ci to riesit ci pockat kym skonci,,,co bude sranda lebo koncim o tyzden balenie a mala som mat mrchu ,,co myslite ked ju teraz mam budem ju mat aj o tyzden,,,,??,hlupa otazka len toto sa mi este nestalo,,,nejake slabe spinenie ano ale toto,,,uff

sibalka21
6. feb 2017

@nella156 No bohuzial, dva dni si nevzala tabletku tak si telo myslelo, ze mam pauzu na MS, tak ju spustilo.... Mala si uz pockat pokial skonci a potom zacat novy cyklus.... Moze sa stat, ze ako doberies balenie, pride ti dalsia MS

nella156
6. feb 2017

@sibalka21 uf,,,to som si teda dala ojooooj,,,a co ted,,,fuu,,,,,??

sibalka21
6. feb 2017

@nella156 Tak jednoducho nedavaj uz pauzu a ked doberies balenie tak druhy den zacni nove... Len sa ti trochu posunie MS... Niektore baby si takto oddaluju MS... AJ moja znama to spravila, ked mala ist na dovolenku.... Nedala pauzu ale zacala brat nove balenie a nic sa nestalo, MS ma normalne 🙂

nella156
6. feb 2017

@sibalka21 no tak skusim tak,,asi to bude najlepsie aby som si to cele nedochramala este viac,,dakujem za radu,,,prvykrat berie 21dnovu aj ked ju beriem uz vyse roka no toto sa mi nestalo este,,,predtym som brala 28dnove tak to som nemusela riesit nic,,,

aalzbetkaa
autor
6. feb 2017

@ibrunova no asi nejaká 58 PRETOže Užívam seasonique a to sa Papa tri mesiace V kuse A až potom príde mrcha. A teraz spinim 6 deň. Už

ibrunova
6. feb 2017

@aalzbetkaa jaaaj tak to máš inak..pozri si leták,ja by som ich asi vysadila a počkala na krámy..

aalzbetkaa
autor
6. feb 2017

@ibrunova len keď V letáku nič také nepísali. .Ak budem ešte spinit neviem Mám ísť za dr niekedy cez týždeň? A tehotná by som nemala byť však? 🙂

ibrunova
6. feb 2017

Pochybujem,neboj.nebudeš tehotná 🙂 ja som raz takto zabudla.a v letáku bolo,že ak raz vynecháš,telo je nastavené,že pustí krámy..a keď si potom dala ďalšiu,si ho domotala.preto by som asi prestala a zvyšok balenia nedobrala..a samozrejme,že nie si chránená..

aalzbetkaa
autor
6. feb 2017

@ibrunova takže do konca balenia mi ešte treba užiť nejakych 32 tabletiek. ...Tak ich nemám jesť? A keď mi začnú kramy tak nové balenie ? 🙂 somnoho Z toho jelen 🙂

ibrunova
6. feb 2017

@aalzbetkaa
Ja by som tak urobila...