Krvácanie počas antikoncepcie Jeanine

nikini
5. máj 2013

Ahojte, chcela by som sa opytat, informovať...začala som ešte len teraz brať Jeanin..akurat koncim tabličku....začinala som brat počas menzesu...a krvácam stale..nieje to až take ako pri menzese ale niekedy sa bez tamponu nepohnem a vylučuje sa aj sex...neviem co mam robiť...a co to asi može znamenať..bola by som rada keby ste mi poradili 🙂 Dakujem

alka221
6. máj 2013

moze to znamenat to, ze ti tato jeanine nemusi sadnut.. ja som tiez spinila aj 3 mesiace, vtedy treba vymenit hak.

89ivka
13. máj 2013

Ahoj, ja som mala rovnaky problem, asi mi nesadla. Začala som ju brať kvôli pleti a rovnako som špinila aj mimo cyklu. po 3 mesiacoch som ju vysadila...

lucia006
14. máj 2013

Presne tak ako pisu vyssie kocky nesadla ti ja som brala 3me,mercilon hak a krvacala som aj mimo pauzi tiez nie az tak silno ako pri menstruacii,ale pocas brania tabletiek by sa nemalo vobec az na pauze.musela som zmenit,lebo zevraj je mi slaba a neudrzi sliznicu a cyklus tak ako ma 😒

littleslovak
15. aug 2015

Ahojte kocky, tato tema je starsia ale mam novu hak, softinelle. Kedze som jednu tabletu zabudla uzit a chcela som byt chranena postupovala som podla letaku a nasadila druhe balenie hned po prvom. Vcera resp dnes by som mala mat cyklus (podla predosleho pocitania) a vcera som zacala spinit, resp je to skoro az slabsie krvacanie. Mam vydrzat? Pockat na cyklus z vysadenia a skusit aj treti blister?
Kedysi som hak uzivala ale inu a tento problem nebol. V letaku ale bolo ze pocas prvych troch cyklov moze byt aj spinenie mimo krvacania z vynechania. Vravim si ze by som asi mala pockat, lebo predsalen z jedneho mesiaca resp druheho ziadnu skusenost ziskanu s touto hak nemam, ale na druhej strane je to neprijemne a nebavi ma to ☹
samozrejme som ochotna ju vysadit hned ako zitim ze mi ozaj nedrzi cyklus alebo ze mam aj ine vedlajsie ucinky. Zatial mam pocit iba citlivejsich/bolestivejsich prs ☹
dakujem vopred za kazdy nazor/radu