• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kto berie Cerazette?

23. januára 2017 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
23. apr 2013 o 19:56 • lili456
Dobry den prajem chcela by som sa spytat ze som 2 mesiace po porode a ked som dostala druhu menstruaciu tak som zacala brat antikoncepciu cerazette a stale krvacam dnes to je uz 10 dni co stale krvacam,je to normalne alebo nieco nieje v poriadku?dakujem pekne za odpoved
5. jún 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
poradte mi prosim, nemam skusenosti s branim anti... momentálne mam tuto predpisanu ako moju prvu, vcera som dostala menstruaciu a dala som si prvu tabletku... mam dost stresov s tym ci to budem uzivat dobre kedze su to 28 tabletkové... .. ked douzivam poslednu medzi tym casom co potom nebudem uzivat by mi mala dojst menstruacia a na 8 den si mam znova zacat uzivat ? :slight_smile:
20. jún 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kristinka1234 Ahoj,tuto antikocepciu uzivas kazdy den,bez ohladu nato ci mas alebo nemas menstruaciu.Ak doberies jedno balenie tak potom zacinas uzivat hned dalsie. :slight_smile:
20. jún 2013 o 16:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ? je to take jednoduche... dakujem za radu ja som sa nemala s kym poradit nikto neuziva taku 28 tabletkovu... este dufam ze nebudem mat take problemy ze budem moc krvacat alebo vobec nebudem ako tu niektore zienky pisu...
20. jún 2013 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, túto antiku beriem už skoro 2 roky a poriadnu menštruáciu som mala si tak 5x inak špinenie. Ani mi to nevadí, len sa bojím, či niekedy nebudem mať problém s otehotnením. Moj dr. hovorí, že je to v poriadku. Čo si o tom myslíte? :slight_smile:..Ďakujem.
20. jún 2013 o 18:11  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (24. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju beriem i ked vobec nekojim mala som ju predpisanu ked som kojila zial nebrala som ju nemala som preco priatel bol odcestvany a teraz som ju zacala brat dufam ze to nevadi ze ju uzivam i ked nekojim ma rovnake ucinky ako ta ktora sa nepouziva pri kojeni ? ci si mam ist po inu ?
21. jún 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..ja tiez pouzivam carazette. a mam problem.. dostala som menstruaciu pred mesiacom a berem stale tabletky len mi nejak neprichádza .. nieviem ci sa mam bat ci nie :(
24. jún 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja tiež berieť cerazette, ale chcem ich vysadiť, nerobia mi dobre. Bolesti hlavy, náladovosť a neviem ako vy žienky, ale ja mám problém s orgazmom. Chcela by som, ale nejde to :(
30. jún 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winni ahoj,ja som tiez mala taky problem..nebrala som sice cerazette ale inu antiku na takom principe...a tiez som si myslela ze kvoli tomu nemam orgazmus...ale uz to trva 2,5 roka a z toho rok uz antiku neberiem..:grinning: tak neviem,asi sa mi nieco po porode "pokazilo"... :frowning2:
4. júl 2013 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.mne ju tiez predpisala gyndoska po sestonedeli a takmer 3tyzdne som vkuse krvacala a krce mala.ale fakt ze krvacala,ziadne spinenie.tak som to prestala brat a uz krvacam normalne (4-5dni).inak mam dve balenie este ak niektora chcete :slight_smile: ..rozmyslam o teliesku,ale sa desim toho vyberania potom :unamused:
16. júl 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankagun Ja som mala presne ten istý problém, prestala som ich brať a už je všetko tak, ako má byť.
16. júl 2013 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tiez mam negativnu skusenost s cerazette.. stale som spinila, vkuse som musela s vlozkou chodit.. no nic moc.. aj som ju vysadila.. po dokojeni som zacala uzivat logest, ako kedysi, ale to ma 3 mesiace vkuse (!) z neho bolela hlava a mala som vyslovene zachvaty hnevu, tak som prestala brat hak uplne..
16. júl 2013 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju beriem uz asi 4 mesiace ale este som nemala MS.......zatial preslo 10 mesiacov od porodu a som bez MS
16. júl 2013 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz som pol roka po porode a kramy mam skoro vzdy.akurat 3-6 dni prestavka a potom zas to iste dookola.uz ma to nebavi.mam ju skusit nebrat aspon mesiac a uvidim ci je to z toho?poradte.teliesko uz nechcem mala som ho po tretej dcere.aj tak nepomohlo
20. júl 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predam jedno nerozbalene balenie cerazette. Vysadila som a ostali mi.
23. júl 2013 o 23:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Mam cele balenie Cerazette neotvorene 3x28 na predaj kto by mal zaujem. Mozte si vyzdvihnut z okresu Trnava.
31. júl 2013 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte.Chcem sa spýtať koľko kg ste pribrali počas antikoncepcie cerazette.Ja už skoro ani nejem a kg mi idú stále hore.Od pôrodu som pribrala už 5kg.Poraďte mi čo mám robiť.Veď sa už do ničoho nezmestím.Začala som už aj cvičiť.Aspoň pol hodku denne keď deti chvíľu spia.Už som s toho zúfalá.
:frowning2:
1. okt 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Predám 2 balenia antikoncepcie cerazette.Sú zabalené cena 16 e za obidve.+ dobierka.
2. okt 2013 o 05:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám záujem kúpim napis mi na môj meil podmienky a dohodneme sa :slight_smile:
2. okt 2013 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dpbn Posielam Vám obrázok.Sú oobidve zabalené a záruku majú 10/2015.Ak chcete napíšte mi adresu a pošlem za tých 16e + dobierka.Budem to posielať,ale v obyčajnej obálke,aby som nemusela platiť ako za balík. :slight_smile:
3. okt 2013 o 06:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som uzivala cerazette skoro 6 mesiacov stale som krvacala a dostala som silny zapal maternice doktor povedal ze to mi vyvolali tie tabletky uz 2 mesiace som nedostala menstruaciu mam este 3 balenia kto ma zaujem darujem ich aj tak su mi uz na nic....
9. okt 2013 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palculienka585mala by som zaujem..poslem vam spravu..diky
12. okt 2013 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nema niekto na predaj za dobru cenu :wink: Cerazette,Azaliu alebo Desirett?potrebovalu by som surne 3 plata..je mi jedno ktora lebo ucinna latka a gramaz je ta ista..diky
14. okt 2013 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marwa baby tak este jedno plato by som potrebovala :wink: nemate niektora?diky moccc
15. okt 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim neviete mi poradit, teda nestretli sme sa s tym zeby vase deti mali reakciu na cerazette? ja ju beriem 3 tyzdne, ja som teda dost zreagovala :wink: spinenie, aj krvacanie ale uz je to celkom ok, tak som bola rada a pred 2 dnami som si vsimla ze dcera ma pod bradavkou taku gulocku, velkosti hrasku, ako zvacsena uzlina, ukazala som to aj detskej doktorke a ona vravi ze je to reakcia na hormony, zvacsena mliecna zlaza alebo nieco take,ze to byva z kurciat kupovanych a pokial ich nejedava tak to moze byt z tych tabletiek.....stretli ste sa s tym? moj gynekolog mi hak pocas kojenia neodporucal, ze sa moze stat ze deti reaguju....no neviem. mate s tym skusenosti? diky
16. okt 2013 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marwa ahoj ja mám ak by sí mala záujem :slight_smile: napíš mi IP mam cerazette
21. okt 2013 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marwa Ja mám 2balenia,ale na predaj za 16 euro.
22. okt 2013 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniku pracovala som na detskej ambu. Stávalo sa, že dievčatká tak cca do 6 týždnov veku mali akoby zväčšené prsníčky a niektoré aj špinili. posielali sme ich na endokrinológiu a tam im lekárka takmer vždy povedala, že je to hormonálna reakcia na mamkine hormóny. tieto dievčatká ebrali žiadnu liečbu a v krátkom čase to vymizlo. a bolo to aj u maminiek, ktoré nebrali žiadne lieky. sús sa pýatať na endokrinológiu, aby si mala istotu. eva
22. okt 2013 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, mam na predaj celych 5 baleni ( na 5 mesiacov), spotreba jun a august 2015. nemate niektora zaujem?dakujem
23. okt 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok