Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Meškanie menštruácie pri užívaní antikoncepcie

nastus
15. sep 2015

Ahojte babule... Skoro rok už užívam HAK Mistru. Snažím sa ju užívať čo najpoctivejšie ale stalo sa že niekedy som sa hodku opozdila. Vždy mi svoje dni prišli na presný deň. No tento mesiac som doužívala tabletky tak ako vždy a každý mesiac po vysadení tabletok mi na 3 den prišla menštruácia. No tento mesiac nič... 😔 Síce som cítila bolesti brucha ako pri menzese , nič neprišlo. Iba mám druhý deň hnedé špinenie. Som úplne z toho hotová , neviem čo teraz skúšala som aj horúci kupel a nič. Môžem byť tehu? Inak za posledne dva mesiace som veľmi schudla mam podváhu ... Ak máte stímto skúsenosti alebo daké radi budem vdačná. 🙂

safranca15
15. sep 2015

Ja som to tak mala ale pri inej znacke antiky isla som doktorke a ta mi pochla vyvolavacku a za 4dni mi prisla ms hlavne si sprav test a tak ci tak chod doktorovi

eri28
15. sep 2015

@nastus ked nevies sprav si test budes na isto vediet.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli