Mirena

iveta71
11. aug 2018

Aké máte prosím skúsenosti s telieskom Mirena? Môj gynekolog mi ju velice odporúčal, že mi zmizne menzes, upravia sa hormóny pred menopauzou, predíde sa otehotneniu. Mám ju druhý týždeň, začala som od veci krvácať, na tvári som samá vyrážka a už som pribrala 2 kg, čo doteraz som mala práve opačný problém

janulka2811
11. aug 2018

Mirenu som mala a totalna katastrofa.
MS som nemala sice ani som cez nu neotehotnela,no vzdy ked som mala mat MS tie bolesti ako porodne kontrakcie hroza a to mesiac co mesiac.Mirena je hormonalna a hormony mi nerobia dobre.
Teraz som si po 5 rokoch dala vybrat DANU,kde problemy ziadne neboli a po dvoch cykloch som planovane otehotnela a vsetko je v poriadku.

gabci_gabca
11. aug 2018

Treba ísť nazad gynekológovi, že ti proste nesedí, s týmito teleskiami to máš ako s antikoncepciou, jednoducho musíš prísť na to, ktorá tebe sedí, že zaberá, teda spĺňa svoju funkciu ale zároveň ti z nej nie je zle a hlavne "od veci" krvácanie by ti ti nemala spôsobovať

patricja
11. aug 2018

ahoj, mirenu som mala nepretržite 12 rokov, vymizla mi menštruácia, nepribrala som, pleť super, a to pohodlie.... úplne super bez problémov... po 12 rokoch som ju vysadila, pretože mi zistil doktor menšie cysty na prsníkoch.... môže a nemusí to byť mirenou.... je to individuálne...

kukulienka83
11. aug 2018

aj ja som spokojna...mam ju rok a pol... sice prvy polrok to bolo take vseliake, kym sa to upravilo...ale teraz mam ms asi den...aj to len spinenie a nic ine... je to super

monikarovna
15. aug 2018

Ja mam uz druhu a som spokojna. Nevymenils by som za nic. Predtym som mala danu a toto je o 90 percent lepsie

taly215
23. aug 2018

Zienky prosim vas a ake je to pri zavadzani toho telieska? Robia to predpokladam ambulantne. Je to bezbolestne? Ako to prebieha? Dakujem

janulka2811
23. aug 2018

@taly215 boli to mozno tak 10sekund a hotovo.
Porod je horsi 😉

patricja
26. aug 2018

Dá sa, nič hrozné...