Mirena a nechodiaca menštruácia.

7radka3
17. feb 2020

Dobrý deň, dievčence.
Mirenu mi Dr zaviedol v novembri. V decembri keď som dostala menzes tak po ňom som bola na kontrole. Všetko v poriadku. No odvtedy(od decembra) som nedostala menštruáciu. Čítala som, že nemusí prísť. No v poslednej dobe mam bolesti v podbrušku. Skúšala som si to teliesko nahmatať, no so masi debil alebo co, ale nič tam necitim. Zajtra mam ísť k Dr, no viete ako to býva, zvedavosť a skúsenosti druhých... A tak, študuje m,hladam spojitosti...ano,je pravda, že v poslednej dobe mi býva nevoľno ale i to ma nejakú spojitosť, neviem. Minulý mesiac ma pred menuesom teda tým očakávaným, boleli prsia tak ako vždy keď mám dostať.. No neprišli a tento mesiac ani prsia a ani nič. Len bolesti dolu.. Podľa kalendári ka som mala mat tento mesiac menzes 8.2. Mate nejaké skúsenosti??

janullka
17. feb 2020

@7radka3 mam ju 5 rok. tiez som si nevedela zo zaciatku zvyknut dokonca som mavala spinenia výtoky atd. u mna to je teda tak ze som bez menz.Mirenu nebudes citit lebo zavedena hlboko jedine co mozes nahmatat je nitka na ktoru ma upozornoval dr.
Kazde telo na teliesko reaguje inak.

laguna28
17. feb 2020

@7radka3 ahoj. Ja som to mala. Prvý mesiac dva to bolo dobré. Potom som mala rovnaké príznaky ako ty, bolesti, nevoľnosť a potom to zo mňa na wc vypadlo s hruďou krvi. Skoro som odpadla jak som sa zľakla, že čo to je. Išla som k lekárke. Výsledok bol to, že moje telo to proste neprijalo.

7radka3
autor
17. feb 2020

@janullka ďakujem ale ani tu nízku necitim 🙈

mamiajka04
17. feb 2020

@7radka3 príznaky ako ty, ale neriešim, je to tak, telo sa chová ako by ste menzes mala dostať

kukulienka83
17. feb 2020

@7radka3 aj ja mám každý mesiac príznaky ako pred ms, aj ovulacne bolesti v strede cyklu...ale ms nemávam...už 3 roky...všetko je v poriadku... spokojnosť

janullka
17. feb 2020

@7radka3 no mozno ti ju viacej skratil tu nitku treba len pohladat 🙈 ale pokial ju partner neciti tak je dobre mna nato upozornil ze mu to netreba ani vraviet ze je tam nejaka nitka 🤐

7radka3
autor
18. feb 2020

Ďakujem dievčence

janca0079
3. mar 2020

Ja mám Mirenu od októbra 2019... Každý mesiac mam menzes aj so spinenim aj 14 dní stále vlozky-intimky.... A to mi lekár hovoril, že nebudem musieť kupovať-ušetrím.... Nič mňa neboli... Tak ja mam zatiaľ takúto skúsenosť.

soreya
12. máj 2022

@janullka. Dobry den ja by som sa rada spitala mam teliesko a tento tizden v pondelok som bola u Dr mala som gin problemy na to som dostala lieky a chcela som si dat to teliesko vibrat a dr my povedala ze tam nevidy. Nitky a tak ma zavolala 23.05 lebo ze nemaly sterilizovane nejake tie naradie 😂 a preto sa chcem spitat ci nahodou neviete ci to bude problem. Vibrat bez nitiek. Lebo dr my povedala ze ked nenajde tie nitky tak to budeme mussiet vibrat zakrokom a toho sa bojim kto ma skusenosty poprosim dajte my vediet vo pred vam dakujem

olika37
12. máj 2022

@7radka3 mám ju 12 rokov len kvôli tomu, že nemám menštruaciu , prvy x po 6 rokoch mi ju vybrala 6mes.som mala pauzu a zas mi ju zaviedla, lebo som.mávala strasne silne menštr.s krčami ..som maximálne spokojná,že nemám, neriešim dovolenky či akurát, neriešim či dostanem, ci otehotniem,či....tiez ma pobolievajú prsniky, občas ma pobolievalo podbrusko,ale podla toho viem že mám akoze ovuláciu

soreya
13. júl 2022

Dobry den dievcence chcem sa spytat ze co to moze byt nedostala som menzes uz 70 ty den. Ale necitim ziadne priznaky ani nic ale som mavala tak ze jeden mesiac som dostala a druhy som nedostala. To som tak mavala ale ze az tak dlho to som este nemala poslednu menstru..... Som mala 4.5. A mam zavedene teliesko oktobri to bude 4 roky