Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mirena - zavádza sa hneď, alebo treba nejaké testy?

aminak
25. jún 2019

Ahojte mirenu mi môžu zaviesť hneď alebo sa robia predtým nejaké kontroly ? Ďakujem

tamara321
26. jún 2019

@aminak ja som bola teraz na preventivke a pytala som sa dr na mirenu a on ze ked sa rozhodnem ze ju chcem v 1den menzesu mam volat sestricke a ze mi to zavedu...tak asi netreba ziadne vysetrenia

zutera
26. jún 2019

Já jsem před zavedením brala 10 dní tablety na vkládání co mě napsal gynekolog

barunka.k
28. jún 2019

@aminak netreba nič v prvý deň menštruácie zaviedol lekár a hotovo...možno v niektorých prípadoch treba ale čo mám kamarátky ktoré tiež majú zavedené tak absolútne žiadne testy nerobili ani im..

juliettka88
11. apr 2020

baby a ako prebiehalo zavedenie - boli to? je mozne si dat nieco na utlmenie bolesti? a ake su vase skusenosti / spokojnost po case? Dakujem

barunka.k
11. apr 2020

@juliettka88 mna osobne to nebolelo vôbec....bol to len trošičku nepríjemne ale bolesť žiadna...ja mám druhým rokom a spokojnosť maximálna...mávala som hrozne bolesti pri menstruacii a bývalo mi strašne zle a teraz len klasické príznaky ako mierna bolesť krížov...pobolievanie podbruska....ale po tom aké som mávala ja bolesti predtým tak toto je nič...a teda mám len spinenie žiadna silná menstruacia...

juliettka88
11. apr 2020

@barunka.k ved toto, rozmyslam nad nim aj proti moznemu tehu ale aj skrz tej menstruacie. po porodoch som myslela, ze to bude lepsie, ale, veru, nie je, skor naopak by som povedala 😔

Tu začni písať odpoveď...

Odošli