Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Môže pri antikoncepcii vynechať menštruácia?

tehulka28
1. dec 2012

ahojte.po troch mesiacoch uzivania hak mi meska menstruacia.tehotna byt nemozem,boli pouzite aj ine ochranne prostriedky.doteraz om mala pravidelne.neviete cim to moze byt?,dakujem

lenka268
1. dec 2012

Ano moze, tiez sa mi to stalo pri ant. Novynette, stalo sa mi to asi 2 -3 krat, nie za sebou. Volala som lekarovi, pevedal mi ze sa to moze stat. Mne osobne to moc nevyhovovalo, mala som pocit ze uz dostanem a stale nic, celkovo mi tato ant, nevyhovovala takze som ju vysadila.

gabrielka13
2. dec 2012

Ja užívam Belaru asi 9-10 mesiacov.. A upravil sa mi pekne cyklus.. ibaže sa mi už zo 3-4 krát stalo, že som krámy nedostala vôbec.

boban123
8. aug 2014

Ahojte 🙂 mam tiež podobný problem len som si vymieňala antiku a stale som nedostala kramy može to byť tym ?

bazde
11. aug 2014

môže sa to stať, že Vám vynechá jeden mesiac, viac by už určite nemalo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli