Môžem otehotnieť počas menštruácie?

ucholacik
17. sep 2018

Ahojte mam taku otazocku.Mozem otehotniet ak som mala vcera pocas menstracie nechranneny pohl.styk a dnes som mala zacat brat novy blister z z HAK ale vysadila som ich??Dakujem.

ibrunova
17. sep 2018

A prečo si ich vysadila? Ak by si normálne začala ďalší blister, bola by si chránená, ale inak nie.

ucholacik
autor
17. sep 2018

@ibrunova Vysadila som ich kvoli tomu ze mi nesadli.Uz davnejsie som ich chcela vysadit ale o babatko sa zaciname pokusat.Tak preto sa pytam ci je tam mozne riziko otehotnenia alebo nie

ibrunova
17. sep 2018

Jaj, už chápem. Možnosť tam je, tá je vždy, ak bol nechránený sex..Aj keď v tomto prípade asi minimálna.

ucholacik
autor
17. sep 2018

@ibrunova Si zlata a aj tak dakujem za odpoved😉

hennyinnsbruck
17. sep 2018

Ak si ich doteraz pravidelne brala ta sanca je tam minimalna..

ibrunova
17. sep 2018

Skôr bude šanca tento týždeň, ak si mala dnes začať, tak ku koncu tohto týždňa. Ale to záleží, aký bude cyklus po vysadení.
@ucholacik

monro
17. sep 2018

je to mozne...v letakoch sa zvykne pisat, ze v prvom tyzni ak zabudnes, rizikovy je aj styk sedem dni pred zabudnutim...

emmi101
17. sep 2018

Nemyslím si, že by sa vám mohlo v takomto prípade zadariť. Je síce pravda, že nehovor nikdy, no tu v tomto prípade neverím, že by sa vám mohlo zadariť

mimisram
17. sep 2018

Taktiež si myslím, že šanca je minimálna ale zase náhody existujú. Veď uvidíš, či ti ďalšia menštruácia príde alebo keď budeš nedočkavá tak si skús spraviť testík